etil alkol rp satın al
chat ege.net

Arama sonuçlarınız

1. A

KaLpSiZ Nickli üye dolandırıcıdır iş yapmayınız

KaLpSiZ nickli üyeye site satısı konusunda anlaştık fiyatta da analaştık tüm işlerme bitti hemen hallederiz dediği ödeme 3 gündür olmadı cumartesi akşamı işlemler tamamlandı tam para gönderecekken nasıl işse modem resetledi net gitmiş gelmedi bi daha pazar günüde ses cıkmadı akşma göndereyim...
  2. A

Satılık 1.5-2K hitli Online film sitesi

1.5k+ Film sitesi satılıktır. Site adresi : PM Site için istenen fiyat : 450 tl (pazarlık payı vardır tekliflerinizi beklerim) Sitenin açılış tarihi: 1yıl Kategori, sitenin içeriği nedir: Fİlm izleme sitesi Günlük hit sayısı, kaynak link: 1.5k 2k Pagerank değeri:0 Site tüm içeriği birlikte mi...
  3. A

satılık 2 hitli kaliteli film sitesi

1.5k+ Film sitesi satılıktır. Site adresi : PM Site için istenen fiyat : 450 tl (pazarlık payı vardır tekliflerinizi beklerim) Sitenin açılış tarihi: 8 ay Kategori, sitenin içeriği nedir: Fİlm izleme sitesi Günlük hit sayısı, kaynak link: 1.5k 2k Pagerank değeri:0 Site tüm içeriği birlikte mi...
  4. A

Satış 330k sayfa gösterimli 1.5 hitli kaliteli güncel online film sitesinden reklam satışı

sSite Adresi:pm İsteyiniz Günlük hit sayısı :1.5k+ sayaç bilgileri: p.m isteyiniz. Reklam Alanları - Boyutları ve 1aylık Fiyatları: 728x90 2 adet: sadece ana sayfada görüntülenir 15 tl 468x60: video altı ve video üzeri 20 tl 336x269 1 adet 25 tl 728x90 tüm sayfalarda görüntülenir 3 adet: 25...
  5. A

Acil Satılık 1.5 K Hitli Kaliteli Film Sitesi

1.5k+ Film sitesi satılıktır. Site adresi : PM Site için istenen fiyat : 600 tl (pazarlık payı vardır tekliflerinizi beklerim) Sitenin açılış tarihi: 7 ayy Kategori, sitenin içeriği nedir: Fİlm izleme sitesi Günlük hit sayısı, kaynak link: 1.5k+ Pagerank değeri:0 Alexa Dünya Sırası 425.621 Site...
  6. A

330k sayfa gösterimli 1.5 hitli online film sitesinden reklam satışı

Site Adresi:pm İsteyiniz Günlük hit sayısı :1.5k+ sayaç bilgileri: p.m isteyiniz. Reklam Alanları - Boyutları ve 1aylık Fiyatları: 728x90 2 adet: sadece ana sayfada görüntülenir 15 tl 468x60: video altı ve video üzeri 20 tl 336x269 1 adet 25 tl 728x90 3 adet:tanesi 25 tl ödeme yolları: İş...
  7. A

Satış 400k sayfa gösterimli 3k hitli kaliteli güncel film sitesinden uygun fiyatlarla reklm

site adresi:pm isteyiniz sayaç bilgileri: pm isteyiniz Reklam Alanları - Boyutları ve 1aylık Fiyatları: 728x90 2 adet:sadece ana sayfada görüntülenir bir adet 20tl 468x60: 1 adet video altı 25tl (SATILDI) 468x60: 1 adet video Üstü25tl 336x269 video altı 30 tl 336x269 1 adet film izlerken...
  8. A

Alış pr'li anne bebek ve forum sitelerinden link alınacaktır

pr'li anne bebek ve forum sitelerinden link alınacaktır satış yapan arkadaşların site adresi: site hiti: alexa sıralaması 1 aylık ve 3 aylık fiyatları pm atamları yeterli olur kendilerine dönüşüm yapılacaktır.
  9. A

Satış 2K Hitli sürekli güncel az çıkışlı film sitesinden link satışı

site adresi: pm isteyiniz Sitenizin içeriği : film Sitenizin pagerank değeri :0 Sitenizin Alexa değeri:750k Sitenizin Hiti : 2k İstenen Ücret : 3 aylık 30 tl
  10. A

Satış 450.000 sayfa gösterimli 3k hitli güncel film sitesinden uygun fiyatlarla reklam seçe

site adresi:pm isteyiniz sayaç bilgileri: pm isteyiniz Reklam Alanları - Boyutları ve 1aylık Fiyatları: 728x90 2 adet:sadece ana sayfada görüntülenir bir adet 20tl 468x60: 1 adet video altı 25tl 336x269 336x269 30 tl 336x269 1 adet film izlerken sağ farat 30 tl 728x90 3 adet:tüm sayfaladra...
  11. A

Admin Panele Erişemiyorum Acil Yardım !!!

arkadaşlar admin paneline giremiyorum şifre ve kullanıcı adımı kabul etmiyor şifremi unuttum deyip şifre yenileme talebinde bulunuyorum ancak mail adresime mailde gelmiyor phpmy admininden şifre değiştimeyi denedik ama oda olmadı panel bir türlü erişemiyorum ne yapabilirm yardımlarınızı bekliyorum
  12. A

10k Üye Çektimi yaptırlıacaktır

10k Üye Çektimi yaptırlıacaktır ilgilenen arkadaşların istedikleri ücreti ve uye çekme yönetmini yazması yeterlı olur ilk etapta 10k uye çekimi yaptırılacaktır sayfa bebek ürünleri satan bi firmanın sayfasıdır.
  13. A

Alış 2.5k+ Sitelere reklam verilecektir

Arkadaşlar 2.5k+ Sitelere reklam verilecektir içerik olarak haber ve forum siteleri tercihimizdir reklam içeriği bebek arabaları bebek hamakları kısacası bebek araç gereçleri Ebeveynlerin kullandiği siteler anne bebek vs içerikli forum siteleri bayan ağırlıklı siteleri olan kısacası ürünün hitap...
  14. A

WordPress Için Bir Defa Açılan Popup Kodu ?

WordPress için bir defa açılan popup kodu arıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yazarsa şimdiden çok teşekkür ederim.
  15. A

1.5k hitli kaliteli film sitesinden link satışı

Sitenizin içeriği : film Sitenizin pagerank değeri :0 Sitenizin Alexa değeri:650K Sitenizin Hiti : 1.5k İstenen Ücret : aylık 10 tl Maksimum Satılacak Link : 10
  16. A

Satış Aylık 450.000 Sayfa Gösterimli 1.5k Hitli Kaliteli Film Sitesinden Uygun Fiyatlardan

Site Adresi : pm ile verilecektir Günlük hit sayısı :1.5k alexa:650 k sayaç bilgileri: Reklam Alanları - Boyutları ve 1aylık Fiyatları: 728x90 2 adet:sadece ana sayfada görüntülenir bir adet 15 tl 468x60: 1 adet video altı 15 tl 336x269 1 adet film izlerken sağ farat 25 tl 728x90 2 adet:tüm...
  17. A

1.5k hitli hızlı index alan kaliteli film sitesine uygun fiyatlarlarla reklam verin

Site Adresi : pm ile verilecektir Günlük hit sayısı :1.5k alexa:556k sayaç bilgileri: p.m isteyiniz. Reklam Alanları - Boyutları ve 1aylık Fiyatları: 728x90 2 adet:sadece ana sayfada görüntülenir 15 tl 468x60: 1 adet video altı 15 tl 336x269 1 adet film izlerken sağ farat 25 tl 728x90 2...
  18. A

1.5k hitli hızlı index alan kaliteli film sitesinden link satışı

Sitenizin içeriği : film Sitenizin pagerank değeri :0 Sitenizin Alexa değeri:556k Sitenizin Hiti : 1.5k İstenen Ücret : aylık 10 tl Maksimum Satılacak Link : 10
  19. A

Standart temadaki sorunu nasıl çözebilirim

aradaşlar sitemdeki temada sorun var filmlerden herhangi birine girdiğimde temada kayma oluyor silidğim bi eklentiden olduğunu sanıyorum ama hangi eklenti onu bilmiyorum site adresim burası yardımcı olurmusunuz ?
  20. A

online film sitesinden uygun fiyatlarla Reklam Seçenekleri kaçırmayın

Site Adresi : Burası Günlük hit sayısı :1.3k+ sayaç bilgileri: p.m isteyiniz. Reklam Alanları - Boyutları ve Fiyatları: 728x90 2 adet 15 tl 468x60: 1 adet 15 tl 336x269 1 adet 25 tl 728x90 3 adet 25 tl video önü 45tl siteye günlük içerik eklenmektedir hit ve indexler her geçen gün artmaktadır.
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet