Arama sonuçlarınız

1. H

smm panel script arıyorum

merhabalar otomatik beğeni, otomatik izlenim özelliği olan bir script arıyorum 0532 666 67 68
  2. H

Gold üyelikli marka isimli idaa aa tahmin sitesi

Bilgiler: Site adresi : yenitahmin.com Site için istenen fiyat : 550 TL Sitenin açılış tarihi: 21.03.2019 Kategori, sitenin içeriği nedir: spor Hosting dahil midir : Dahildir 1 sene sınırsız Domain: yoncu de kayıtlıdır. domain kayıt tarihi 2019-03-21 Banlı olduğu sponsor var mı : Yok Banlı...
  3. H

kazançlı panel sistemli sosyal medya sitesi (zararına acil satılık)

Merhaba 1 aydır site ile ilgilenmiyorum 3500 civarı sipariş var yaklasık aylık 3000 kazanıyordum baskasına bıraktım bakması için oda uğraşamadı müşterilerle ilgilenemedi bende geri aldım ve suan boş boş duruyor aktif mi değil mi üyeler bilgim dahi yok. ---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj...
  4. H

Gold üyelikli tahmin sitesi ve marka domain zararına satılık

Bilgiler: Site adresi : yenitahmin.com Site için istenen fiyat : 550 TL Sitenin açılış tarihi: 21.03.2019 Kategori, sitenin içeriği nedir: spor Hosting dahil midir : Dahildir 1 sene sınırsız Domain: yoncu de kayıtlıdır. domain kayıt tarihi 2019-03-21 Banlı olduğu sponsor var mı : Yok Banlı...
  5. H

sosyal medya sitesi panel sistemli marka domain zararına satış

Bilgiler: Site adresi : medyakurt.com Site için istenen fiyat : 500 TL Sitenin açılış tarihi: 20-02-2019 Kategori, sitenin içeriği nedir: sosyal medya smm Hosting dahil midir : Hayır Domain: godaddy de kayıtlı Banlı olduğu sponsor var mı : Yok Banlı olduğu arama motoru var mı : Yok Kullanılan...
  6. H

kazançlı panel sistemli sosyal medya sitesi (zararına acil satılık)

Bilgiler: Site adresi : www.sosyalmedyakurdu.com Site için istenen fiyat : 450 TL Sitenin açılış tarihi: 21.10.2018 Kategori, sitenin içeriği nedir: sosyal medya Hosting dahil midir : 1 ay idare edebilirim Domain: Godaddy Banlı olduğu sponsor var mı : Yok Banlı olduğu arama motoru var mı : Yok...
  7. H

Herkesin aradığı gold üyelikli legalpara tahmin sitesi+marka domain

Bilgiler: Site adresi : yenitahmin.com Site için istenen fiyat : 750 TL Sitenin açılış tarihi: 21.03.2019 Kategori, sitenin içeriği nedir: spor legalpara Hosting dahil midir : Dahildir 1 sene sınırsız Domain: yoncu de kayıtlıdır. domain kayıt tarihi 2019-03-21 Banlı olduğu sponsor var mı : Yok...
  8. H

Site Satış Marka domain+ smm panel

Bilgiler: Site adresi : medyakurt.com Site için istenen fiyat : 750 TL Sitenin açılış tarihi: 20-02-2019 Kategori, sitenin içeriği nedir: sosyal medya smm Hosting dahil midir : Hayır Domain: godaddy de kayıtlı Banlı olduğu sponsor var mı : Yok Banlı olduğu arama motoru var mı : Yok Kullanılan...
  9. H

Site Satış Marka domain+ sınırsız hosting+ play Store'da uygulamalı Gold üyelikli tahmin sitesi

Bilgiler: Site adresi : yenitahmin.com Site için istenen fiyat : 750 TL Sitenin açılış tarihi: 21.03.2019 Kategori, sitenin içeriği nedir: spor legalpara Hosting dahil midir : Dahildir 1 sene sınırsız Domain: yoncu de kayıtlıdır. domain kayıt tarihi 2019-03-21 Banlı olduğu sponsor var mı : Yok Banlı...
  10. H

harika isimli smm panel hazır site satılık

Sosyal medya üzerine smm panel sitemi satıyorum Ödeme talebi üye gönderiyor onay verince üye hesabına otomatik düşüyor . Site ismi : medyakurt.com Play Store'da uygulaması var ismi 'medyakurt' 16 üyesi var fiyatı oldukça düşük tuttum Fiyat: 450₺
  11. H

İddaa tahmin sitesi Gold üyelik + marka domain+ play storede uygulaması var

Merhabalar yeni açmış olduğum sitemi satma kararı aldım yazılımı zor bulunan bir script . Gold üyelik Canlı yayın ekleme Canlı skor Kupon ve tahmin yapma gibi bir çok özelliği mevcut Play Store'da uygulaması şuan aktif İsteyene 1 sene sınırsız hostingi ile verilecek Site ismi...
  12. H

İstek idaaa tahmin script yada teması

Tşk ederim teklifte bulunmayin siz hocam ben o yazıda hazır tema yada script belirttim elinde olan varsa zaten çeşit çeşit yoktur 1 yada 2 çeşit vardir
  13. H

İstek idaaa tahmin script yada teması

merhabalar legalparaaaa tahmin sitesi açacağım script satan yada tema satan var mı?
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.