Arama sonuçlarınız

1. N

Müslüm Filminde Hasılat Kavgası

Müslüm Gürses gibi bir kişiliğin filminin yapılması gerekirdi zaten. Bu tarz önemli insanların biyografi tarzında filmleri, kitapları çıkmalı. Fakat bu filmin amacının Müslüm baba'dan ziyade para olduğu aşikar.
  2. N

Hangi konuda blog açmak daha kazançlıdır ?

Şu ana kadar yüzlerce blog sitem olmuştur ve şu an için 4-5 tane ile gidiyorum. Şunu fark ettim ki: hangi sektörde olursanız olun; sürekli ve düzenli emek harcamadığınız sürece kazanamazsınız. Düzenli ve azimli olursanız her sektörden kazanırsınız, bunun fazlası için ise aranma hacmi yüksek...
  3. N

Çok zor müşterilere ne yapmalı ? E-Ticaret

Şu ana kadar çalıştığım firmalarda direkt müşteri odaklı pozisyonlarda bulunduğum için her türlü kitle ve fikir grubuna müdahil oldum ve listelediğiniz maddelerin hepsine katılıyorum. :)
  4. N

AAA Logo İle Logolarınız 2 DK 'da Hazır | Çok Kolay Profesyonel Logo Yapın

Yıllar yıllar önce kullanıyordum, o zamanlar free versiyonunu kullandığım için arkaplandaki karelikler duruyordu. Şu an son durum ne bilgim yok.
  5. N

Türkiye’nin en iyi Kurumsal SEO firmaları 2019

SEOZEO sadece yerel değil uluslararası anlamda da isim yapmış bir firma diye biliyorum. Listedekilerin hepsi, bulundukları yeri hak ediyor.
  6. N

Çekilişle 3 Kişiye 1 Aylık Ahrefs Ajans Üyeliği

Katılmak istiyorum :)
  7. N

Google Chrome Ekran Boyutu Değiştirme Uzantısı - Window Resizer

İşiniz gereği veya yapacağınız eylemden dolayı Chrome ekranını belirli formata getirmeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda sağdan aşağıdan küçültme eylemi yerine direkt olarak kendiniz bir boyut atamak veya cihazlara uygun boyutlara getirmek ister misiniz? Google Chrome eklentisi olan Windows...
  8. N

Ücretsiz Profil Backlink Alınabilecek Türkçe Forumlar

Herkese hayırlı forumlar dilerim. Birkaç gün içinde araştırarak oluşturduğum listeyi sizinle paylaşmak istedim. Aşağıdaki forumları kullanarak profil backlink alabilirsiniz. Tamamı Türkçe sitedir. Direkt onay alan ya da mail onayı olan forumlardır. Profil sayfaları ziyaretçiye açıktır, Google...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.