Arama sonuçlarınız

1. daniel1336

Bedava backlink alabileceğiniz kaliteli 10 site

Güzel liste olmuş emeğinize sağlık
  2. daniel1336

İpucu İnternetten para kazanma yolları 2019

Merhaba @kadre forumumuzun https://iyinet.com/forum/kategori/makale-alis-satis.411/ linkindeki böümüne makale satış ilanı açabilirsiniz. Elinizdeki yazılmış hazır makaleleri "Hazır Makale Satışı Bölümü" kısmında satışa sunabileceğiniz gibi özel sipariş kabul edebileceğiniz bir satış konusuda...
  3. daniel1336

Q2A Kurulumu Resimli Anlatım

Spam yorumları engellemeyi bilen var mı arkadaşlar bu scriptte eklentili yada eklentisiz?
  4. daniel1336

İpucu Hergün Yeni İnternet Sitesi Fikirleri

Merhaba Arkadaşlar, Yeni yazı dizimizle isimyakala.com adresimize her gün yeni internet sitesi fikirleri ekleyeceğiz. KAYNAK: https://www.isimyakala.com/webmaster/yeni-internet-sitesi-fikirleri/ Fikirler 3 ayrı başlıkta listelenmektedir; 1) Boşta olan ve hemen alabileceğiniz alan adları ile...
  5. daniel1336

Bugün Düşecek Seçilmiş 1037 Adet Alan Adı

Merhaba arkadaşlar. Bugünkü yazımızda kategorilere göre seçilmiş alan adlarını ve bu alan adları ile ilgili kısa analizlerimizi yazmak istedik. Eğer beğenirseniz lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyin konudan. Teşekkürler. KAYNAK...
  6. daniel1336

godo34 Adlı Dolandırıcı Üye

Ticaret yaptığınız kişinin telefon numarasını ve skype adresini mutlaka aratın forumda arkadaşlar. "Skype: poyrazm695" aramasında başka bir forumda daha hakkında şikayet konusu var 2018 Aralık ayında açılmış.
  7. daniel1336

Google Adwords ile 7,5 kuruştan reklam

Diğer forumlarda 20 TL'ye nasıl düşük TBM ile reklam verilip en üstte çıkılacağı ve 25 TL harcamadan nasıl 100 TL kupon alınacağına dair taktikler satılıyor. Hal böyle olunca adsense reklam gelirlerinin düşmesi de kaçınılmaz. Yayıncı sayısı zaten reklam verende fazla birde bu gibi durumlar ile...
  8. daniel1336

Alım Makale Yazarı Aranmaktadır

Konu tarihi eski ve fiyat bilgisi verilmediği için yeni mesajlara kapatıyorum. Lütfen detaylı bilgiler ile yeniden konu açınız. İyi forumlar arkadaşlar.
  9. daniel1336

Alım Makale Alımı Yapılacaktır

@ayselgozey ve @makaleyaznet lütfen dikkat edelim arkadaşlar mesaj yazarken konunun güncel olup olmadığına. Konu eski, konu sahibinin en son foruma girme tarihi eski ve en önemlisi yasaklı üye olması sebebiyle konu kapatılmıştır.
  10. daniel1336

Editörlük Paketleri İçerik & Makale Yazarları Aranıyor!

Güzel sistem lakin piyasada bir güvensizlik var. Makale yazıp kazandıran sistemler ödeme eşiğine geldiğimizde çeşitli bahaneler ile ceza keser parayı ödemmek için ve hakkımızı yer diye biliniyor makaleciler tarafından. Sizin sistemde cezai uygulamalar var mı hangi şartlarda ceza uygulanır bu...
  11. daniel1336

Satış Özgün ve Güncel Kendi Sitelerimizden Tanıtım Yazısı Paketleri

Merhaba arkadaşlar, 20 Siteden toplu tanıtım yazısı fiyatımız toplam ücret 400 TL'dir. Paket Dışı Tekli Olarak Almak İsterseniz Fiyatlarımız; DA 50+ Site: 35 TL / Adet (Özgün Yazı Hediye) DA 30+ Site: 25 TL / Adet (Özgün Yazı Hediye) Diğer Siteler: 20 TL / Adet (Özgün Yazı Hediye) Olmak...
  12. daniel1336

Alış Tanıtım yazısı alınacaktır

Arkadaşlar konu tarihi ve konu sahibinin son siteye girme tarihi eski baya lütfen yazarken konulara dikkat edelim güncel olup olmadığına. Konuyu kapatıyorum, iyi forumlar.
  13. daniel1336

Banner Reklam Vereceğim Sitenize Duyurulur

Her kategoriden mi reklam alıyorsunuz yoksa arayışınız belli bir kategori için mi? Bütçe aralığınız ne kadar belirtirseniz daha rahat ulaşabilirsiniz site sahiplerine.
  14. daniel1336

Satış PHP WM Makale Satış Scripti V1.2 ★ Onlarca Özellik ★ Gelişmiş Sistem ★ WM Yazılım

Mesajım bulunsun dün aldığım ozgunyazi-com adresim için lazım olabilir, hayırlı satışlar.
  15. daniel1336

Satış Reklam Kontrol Scripti | Aldığınız Reklamları Online Takip Edin - Kredi Kartı İle Ödeme

Güzel düşünülmüş bir script. Excel üzerinden de takip ediliyor ama özellikle benim gibi çok ortaklı çalışıyorsanız bir ERP programı mantığı ile bu tarz scriptlerden faydalanmak daha mantıklı oluyor. Hayırlı satışlar hocam.
  16. daniel1336

Wordpress Görsel Özgünleştirme + Watermark Eklentisi - Pinterest Kullanıcıları Yaşadı!

Çok güzel düşünülmüş ve hayata geçirilmiş bir uygulama olmuş. Hayırlı satışlar @FurkanOymak hocam.
  17. daniel1336

Site Satış Çok İyi Alan adı ve Scripte sahip SMM panel satılıktır!

Satıldığı için konuyu yeni mesajlara kapatıyorum. Alana ve satana hayırlı olsun arkadaşlar.
  18. daniel1336

Site Satış Satılık Teknoloji Sitesi

Satış iptal edildiği için konu kapatılmıştır, iyi forumlar.
  19. daniel1336

Site Satış İngilizce Niche haber sitesi

Son oluru ve site adresi öm lütfen. İçerikler elle manuel mi spinlendi yoksa programla mı? Programsa hangi program kullanıldı detaylı bilgi lütfen.
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.