Arama sonuçlarınız

1. A

Mükemmel Ötesi Domain Satışta

konuyu daha da uzatmaya gerek yok. 3 harf anlamlı jenerik bir domain. bence sakla dursun köşede. he zaman geçeriyi bir teklif gelir senin bor olur akaryakit o zaman satarsın ugur :) anladın sen onu :p
  2. A

Mükemmel Ötesi Domain Satışta

bu özelliklere sahip kaç adet domain'iniz varsa bu söylediginiz fiyattan almaya hazırım. özel mesaj ile iletişim kurunuz..
  3. A

Üye başına $0,10

vardır bişeyler haklı gibisin siteye bakıldığında..
  4. A

Jenerik Alan Adı .net uzantı

Domain: HAKARET.NET Başlangıç Fiyatı: 8 $ Minimum Arttırma: 2 $ Hemen Al: Teklif Ver Domain kayıt firması: Natro Domain Created: Şubat 2009 Domain Expires: Şubat 2010 (Bir yıl süresi var.) Banlı olduğu sponsor arama motoru varmı: Yok. Domainin satışında herhangi hukuki bir problem varmı...
  5. A

20.02.2009'da!!! MichaelBallack.net, MedyaPortali.com, istanbulRadyosu.com

düşecekleri garantide. backorder firmalarımı kapmassa manuel alınır.
  6. A

Showtv 'de yayınlanan dizi! .net uzantı 15 Liradan! Hostu var.

itraderleri olumlu olanlar için mümkündür.
  7. A

Godaddy .com/net/org/mobi $1.2 kampanya

süresi hakkında bilgisi olan varmı?
  8. A

Showtv 'de yayınlanan dizi! .net uzantı 15 Liradan! Hostu var.

Domain: gecesesleri.net Başlangıç Fiyatı: 15 Lira Minimum Arttırma: 2 Lira Hemen Al: Teklif Ver Domain kayıt firması: İsimtescil Domain Created: 13 Ağustos 2008 Domain Expires: 13 Ağustos 2009 Hosting: Var (İsimtescil Linux Eko Paket) Banlı olduğu sponsor arama motoru varmı: Yok. Domainin...
  9. A

Cumhurbaşkanının oğlunun alışveriş sitesinin .net uzantısı

bencede onlara satmak daha mantıklı ve daha kazançlı olur.
  10. A

7 senelik alanadı satılıktır.

son teklif 40 Lira ve açık arttırmanın bitmesine 30 dakika var.
  11. A

12.02.2009 22:12 itibariyle boştaki TR ler

http://www.viewwhois.com/bjkkoleji.com http://www.viewwhois.com/reklamtube.net bu alanadları niçin beklemede acaba varmı bilgisi olan?
  12. A

askerdeyken birkaç script kurmuş arkadaşlar. yaklaşık bir ay önce komple silip kapatmıştım hostunu.
  13. A

r10 'dan 35 Lira açık arttırma devam etmektedir.
  14. A

bilgi için teşekkürler. düzeltme: domain 6. senesindedir. (gün ay yıl bknz.) 718 Gün süresi vardır bitmesine. gene 5 çıkmadı. ama genede sağol. edit: ben yaşıyla ilgili birşey yazdığımı göremedim.. neyse satış devam :)
  15. A

2004 yılında kayıt edilmiş bir domainimiz var. Belki ilgilenen olur. Geçen yılda satılığa çıkartmıştım. Bir arkadaşla anlaşmıştık. Parayı göndermeyince öylece kalmıştı. Domain adresi: www.turkx.net Başlangıç Fiyatı: 25 YTL Minimum Arttırma: 5 YTL Hemen Al: Teklif Ver Domain kayıt tarihi: Natro...
  16. A

Satlık Güzel Domainler

aykutercetin.com için pek yüksek gelmedi bana. ama digeri arkadasında söyledigi gibi yüksek.
  17. A

webkazanc hk.

teşekkürler verdigin bilgi için.
  18. A

webkazanc hk.

arkadaslar WebKazanc hakkında bilgisi olan var mı? saglam mıdır? öder mi?
  19. A

php ile yazılmış video scripti istiyorum(paralı yazdırılacak)

arkadaşdan sonra sıra benim :p
  20. A

Adtech neler oluyor?

google amcaya sarılın :p
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.