Arama sonuçlarınız

1. Utayist

Ad Soyad .com.tr Domain sadece 2 TL

Şimdi var mı yok mu arasında kararsız kaldık :S ? Son durum nedir ?
  2. Utayist

Almanca çeviri yaptırılacak

Sağlıklı ve düzgün çeviri istiyorsanız vereceğiniz fiyatla birlikte bana gönderin yardımcı olalım. Bilmenizi isterim ki çeviriyi kendim değil, bizzat işin içerisinde olan resmi yer üzerinden yapacağım fiyat olarak da sizin vereceğiniz fiyatı göz önünde bulundurarak konuşayım. Kısa vakit...
  3. Utayist

Tesbihediye Tesbih Çekilişi

Katılıyorum.
  4. Utayist

Wordpress sitem açılmıyor

Resmi bana da atar mısınız ? Yardımcı olabileceğim yer varsa yardımcı olayım .
  5. Utayist

Tesbihediye Tesbih Çekilişi

Yanlış anlaşılma olmasın ama diğer yerde işletme hakkında yorumlama sistemi ile bu çekiliş düzenleniyor bir birinden ayrı değil mi bu çekilişler ? Aksi halde haksızlık olacağı kanaatindeyim. Ben orada işletmeniz hakkında değerlendirmede bulunarak katıldım bu çekilişe. Çekiliş bir birinden ayrı...
  6. Utayist

VeryonTelekom Açıldı!

Yolunuz açık olsun, başarılar.
  7. Utayist

Almanca site açmak?

Merhaba hayırlı geceler, konu yanlış yerde olabilir en uygun yer olarak burayı buldum ben :) yanlış ise kusura bakmayın hocam. Arkadaşlar ben Almanca site kurmak istiyorum, yabancı dildeki siteler ile ilgili bilgisi olan dostların fikirlerine ihtiyacım var. Düzgün bir blog sitesi açmak...
  8. Utayist

İyinet LOGO tasarımı yarışması

Oyumuzu kullandık, hayırlı olsun.
  9. Utayist

En İyi Grafik Tasarım Programları (2019)

Çok net konu olmuş, elinize sağlık hocam.
  10. Utayist

Bilgi ve paylaşım yuvası

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır açmak istediğim blog sitem aktiftir. Blog sitem tamamen karma konulara bağlı olarak devam edecektir. Yaşadığım, yaptığım dikkatimi çeken konulara blogta yer vereceğim. Genel olarak sık sık yazı paylaşımları yapan biri olarak değilde, günlük 1 veya 2 konuya yer...
  11. Utayist

İyinet'ten Flash Bellek Çekiliş Sonuçları

Çekiliş için bu gün son gün değil mi ? Baya renkli bir liste oluşmuş, herkese başarılar :)
  12. Utayist

Sponsor Hosting Arıyorum

Merhaba, sponsor hosting veren birisi değilim ama resellere sahibim size bu konuda yardımcı olmak isterim paketim aktif olduğu sürece siteniz benim hesabımda barınabilir.
  13. Utayist

Çok zor müşterilere ne yapmalı ? E-Ticaret

İşin içerisinde olan birinden pozitif açıklama almak beni sevindirdi, teşekkür ediyorum.
  14. Utayist

https://iyinet.com/forum/konu/cok-zor-musterilere-ne-yapmali-e-ticaret.288426/ 1 Adet makale yazılmıştır, çekilişe katılma talebim iletilmiştir. Umarım ben kazanırım :D
  15. Utayist

Çok zor müşterilere ne yapmalı ? E-Ticaret

Merhaba arkadaşlar, alışveriş ile alakalı bire bir satış konusunda kişilerle bağlantılar üzerine bir makale kaleme aldım umarım faydalı bir yazı olur. . ''Müşteri veli nimettir. ,, ''Müşteri kraldır, ama unutmayın ki krallar zorba olabilir.,, E-Ticaret ile alakalı binlerce haberleri ve...
  16. Utayist

Bende katılmaya niyetlendim, olur da bana çıkarsa bende forumdan birine hediye edeceğim.
  17. Utayist

Hangi konuda blog açmak daha kazançlıdır ?

Yazı için teşekkürler, ama ben alanın bir önemi olmadığı taraftarıyım. Önemli olan düzenli besleme, özgün içerikler üretme ve biraz yatırım desteği. Genelde herkes şu alan iyi diyor iki gün sonra o alanda 1000 tane blog oluşuyor. 2 hafta sonra başlıyor açanlar kuruş kazanamadım, olmadı olmuyor...
  18. Utayist

Web sitesi trafiğini arttırmanın 5 kolay yolu (Açıklamalar)

Küçük ama etkili dokunuşlar için teşekkürler faydalı makale olmuş, devamını bekliyor olacağım.
  19. Utayist

Telefon Rehberim Hakkında

Sayısal olarak yüksek rakamlar denemem genelde alt sayılarda oldu ama bunu tekrar sizin için yaptığım yöntemi kontrol edip size yazacağım.
  20. Utayist

Yazar kabul edenler ?

Beklerim hocam, birlikten kuvvet doğar. Hayırlı akşamlar.
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.