chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Arama sonuçlarınız

1. elviopowell

İnstagram Account Creator v2

öncelikle selam ömer. c# ile kodlanmış bu program herhalde, yani 30 saniyede 1 hesap açıyor demişsin. bu internet hızını feci bir şekilde yavaşlatacaktır. önerim özel proxy satın alıp, python dili ile kodlanmasıdır. yine de başarılı program. iyi günler dilerim, hayırlı satışlar :)
  2. elviopowell

İş Arayışım vardır | Acil | Detaylar İçerde!!

işinde iyi bir arkadaşa benziyor. başarılar dostum :)
  3. elviopowell

Bir Sosyopatım

Geçen gün psikoloğa gittiğimde beni bir teste tâbi tuttu. Ve sonrasında bana sosyopat olduğumu söyledi. Şuan hiç bir şey düşünmüyorum, ne iyi ne kötü. Şaşırmadım yani 6-7 senenin 500gününü evde bilgisayar başında geçirdim. Size bir sorum olacak, arkadaşım olsaydınız bana önerileriniz ne olurdu?
  4. elviopowell

çalışmayan JS

php dosyasını öyle çağıramazsın :) buyursunlar: <?php require_once('java.php'); ?>
  5. elviopowell

Satış ⚡ Hızlı - ✅ Stabil ve 🧱 Kaliteli Canlı TV 📺 - Canlı Radyo 📻 - Canlı Yayın Scripti 🎙️

Öncelikle merhaba, scriptin neredeyse tüm canlı yayın kanalları: adını vermek istemediğim bir siteden çekiliyor. Önerim canlı yayın iFramelerini kendi sitelerinden çekmenizdir. (Eğer siz kodladıysanız.)
  6. elviopowell

Tüm PHP yazılım işleriniz yapılır! Yeni nesil Steve Jobs teknikleri ile :)

PM'den detayları iletebilir misiniz rica etsem?
  7. elviopowell

İnternetten kazanç sağlayanlara ilgili yeni kanun yayımlandı

Türkiye'de durumlar bu şekilde fakat, Birleşik Krallık'ta belirli bir bütçeyi geçmedikçe internetten vergisiz satış yapabiliyorsunuz.
  8. elviopowell

Tüm PHP yazılım işleriniz yapılır! Yeni nesil Steve Jobs teknikleri ile :)

Merhabalar, Ben Elvio Carte 6 senedir yazılım alanında projeler geliştiriyorum. Uygun fiyatli aklinizdaki fikirleri web site haline cevirebilirim. Kisisel bir web site (ozel kodlama): 13,55£ yani 100TL Her hangi bir web script: 81,29£ yani 600TL Kurumsal web script: 176,13£ yani 1300TL
  9. elviopowell

★★★Mühendislik Öğrencisinden Profesyonel Sunucu Hizmetleri ve Fazlası★★★ [Güncel]

Öncelikle cPanel sertifikan kariyerin için oldukça iyi olacaktır. İşden ziyade okuluna biraz yoğunlaş senin için iyi olacaktır :) Hayırlı satışlar, iyi forumlar :)
  10. elviopowell

SSD Diskli Yüksek Performanslı Dedicated Sunucular

Sunucular alışılmışın dışında güzel sunucular, başarılar dilerim.
  11. elviopowell

En Güvenilir yasakpara Sitesi

Çok güzel güven veriyorsunuz ki siber suçlar peşinizde dolaşıyor...
  12. elviopowell

Android Uygulamamdaki Eksiklerimi Konuşalım!

Sende o düşünceye düşmüşsün :) Yazılım öğrenmek için ingilizce gerekmez. Güzel bir tema kodlamak istiyorsan 'HTML - CSS - JS' öğren. Siteyi bırakıyorum örneklerine göz atabilirsin: git!
  13. elviopowell

Android Uygulamamdaki Eksiklerimi Konuşalım!

Bir tavsiyem olacak, hazır kod yazmadan uygulama yapmak yerine: Kotlin && Java öğrenip kendin kodlayabilirsin. başarılarının devamını dilerim...
  14. elviopowell

Konu silinsin.

Böyle devam et kardeşim. Umarım istediğin yere gelirsin, asla pes etme. Para kazanmak için değil sevdiğin için yap bu işi.
  15. elviopowell

1 Aylık Netflix + 3 Aylık Spotify Toplam = 5 TL

1 aylık netflix ve 3 aylık spotify premium alındı. güvenilir arkadaş...
  16. elviopowell

415 K Takipçili Sayfada Reklam Fırsatı

pm alabilir miyim hocam
  17. elviopowell

#STEAM | Kelepir Steam Keyleri

25TL'ye ne kadar geliyorsa alacagim. Kac tane geliyor bi PM atabilir misin? 1-2 saate odemeyle teslim edersin.
  18. elviopowell

Sosyal medya satış scripti

Ücretsiz 1-2 tane var sana en güvenli olanını atıyorum. Mantık şudur: Müşteri sisteme bakiye ekler (banka hesabına para atarak), sen de bakiyesini eklersin. O sipariş verir, sen de verdiği o bilgilere gönderim sağlarsın. Kolay gelsin, iyi forumlar :) DOWNLOAD
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet