chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Arama sonuçlarınız

1. G

Stres Nedir?

Hocam bu sadece ön bilgilendirme yazısı, aslında stresle alakalı sayfalar dolusu makale yazılabilir. Stresle alakalı bildiğim bir sebep de psikolojide elektrik açığı denilen mevzu. Yani daha önce yaşanmış bir olayı halletmeden ötelemek... Çok ileriki süreçlerde bu durum strese yol açabiliyor...
  2. G

Stres Nedir?

Teşekkür ederim hocam
  3. G

Duyuru Onaylı Makale Yazarlığı Başvuruları Başladı

https://iyinet.com/forum/konu/stres-nedir.289639/
  4. G

Stres Nedir?

STRES NEDİR? Stres hakkında en fazla merak edilen konulardan biri stres nedir sorunsalıdır. Stres nedir sorusu kısaca, belirli olaylara tepki verildiğinde oluşan, farklı bir duygu olarak cevaplanabilir. Vücudun, zorluklara karşı odaklanma, güç, dayanıklılık ve yüksek uyanıklıkla birlikte, zorlu...
  5. G

Duyuru Onaylı Makale Yazarlığı Başvuruları Başladı

Onaylı makale için beni de ekleyin hoca . Alanım sadece sağlık, kadın, güzellik ve psikoloji
  6. G

SaatPort Dolma Kalem Çekiliş Sonuçları

Hublot La Ferrari Cronometreli
  7. G

İyinet'ten Flash Bellek Çekiliş Sonuçları

Bende katılmak istiyorum
  8. G

İpucu İyi makale nasıl yazılır?

Çok güzel bir konu olmuş hocam. Kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir konu. Teşekkürler bilgi için
  9. G

Satım Makalenizi Doktor Yazsın !

Merhabalar arkadaşlar; Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi asistanıyım. Bir müddet problemlerden dolayı evdeyim. Bu esnada boş oturmaktansa güzel, kalıcı eserler bırakayım istedim. Makale konusuna gelince, hayattaki en sevdiğim eylem ve en büyük hobim yazmak. Hastalığım sebebiyle evde...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet