chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Arama sonuçlarınız

1. M

Wordpress Codex - Postları listelerken Custom Fieldsleride çekmek

<?php $values = get_post_custom_values("XXX");?> XXX yazan yere custom values kısmındaki resim, boyut ve url yi ayrı ayrı yazıp çekebilirsiniz.. <?php $values = get_post_custom_values("resim");?> <?php $values = get_post_custom_values("boyut");?> <?php $values =...
  2. M

Wordpress RSS Bot

buna karşı önlem almayı da anlatabilirseniz iyi olur :D
  3. M

cpsrvd failed !

ben sunucu kiraladım ve bu hatayı sık sık alıyorum ne gibi bir ayarlama yapmam lazım şu an sunucuda 2 site var birinin günlük hiti 5000 diğerinin 1500 civarında ama yine de bu sorun oluyor
  4. M

Sunucular da mail gonderme sorunu.

evet bilen bir arkadaştan gelecek cevabı merakla bekliyorum..
  5. M

sitem açılmıyor Çok acil

hmm aydınlatıcı bir konu.. zira ben de aynı problemi yaşamıştım sorunu hallettirmiştim şimdi anladım neden olduğunu ;)
  6. M

2008 in en manyak olayı burada! 4 GB ramli dedicated sunucular 109 YTL

güzel de yasadışı içerik konusu beni yurtdışı lokasyonlu sunuculara doğru çekiyor..
  7. M

Adsense paramla tarla aldım :)

valla ben geçen ay 3 aylık birikimim olan 150 ytl yi aldım ama nereye harcadığımı hatırlamıyorum arada kaynadı :)
  8. M

Sitenizin Tasarımı Çalınmasın (Kötü Botları Engellemek)

çalmaya niyeti olan bi yolunu bulur çalar biz sadece işini biraz daha zorlaştırmaya çalışıyoruz yani :)
  9. M

Google ye sitemap nasıl ekleniyor?

blogcu da nasıl olduğunu bilmiyorum ama wordpress te ftp ile ana dizinde otomatik sitemap oluşturan eklentiler var başka yöntemleri olmalı blogcu için de
  10. M

extremetracking kullanmak ne kadar güvenli

hmm güzel teknik deneyelim sağol..
  11. M

türkticaret'in rezilliği

yok abi ben ilk başladığımda türkticaret i duymuştum domaini hostu ordan aldım tam bir rezalet adamlar her şeye para istiyolar ns değiştiricem para, yönlendirme para.. şimdi birdaha türkticaret.net e yanaşmıyorum kimseye de tavsiye etmiyorum.
  12. M

Oyun sitesi olan arkadaşlara duyrulur

ya hiçbişey yazdırmıyolar sinir eder bu adamı :)
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet