etil alkol rp satın al
chat ege.net

1. İyinet makale seo yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

Onaylı Üye
Merhabalar arkadaşlar;
iyinet webmaster forumu olarak 20 gün sürecek olan seo yarışması ile sizde hem kendinizi test edebilir hemde ödül kazanabilirsiniz..

Ödüller:
1. 150 Tl
2. 100 TL
3. 50 TL

Yarışma bilgileri ve Kuralları:
1.) Yarışmaya kesinlikle alt sayfadan katılmalısınız. (örneğin seo-kelimesi.html)
2.) domain kabul, subdomain kabul edilmez. (örneğin seo-kelimesi.com)
3.) linkler do-follow olmalıdır. nofollow eklememeye dikkatle özen gösterelim.
4.) İstediğiniz kadar siteyle katılabilirsiniz.
5.)

Yarışma
08.01.2011 saat 11:30 da başlayıp 31.01.2011 saat 23:00 da bitecektir.

Eklenmesi gereken linkler
Kod:
<a href="http://forum.iyinet.com/wordpress-tema/" title="wordpress tema">wordpress tema</a>
<a href="http://forum.iyinet.com/dmoz-ve-dizinler/" title="dizin">dizin</a>
<a href="http://forum.iyinet.com" title="webmaster forum">webmaster forum</a>
seo kelimesi:
Kod:
webmaster wordpress tema ve dizinler
Kontrol linki:
Google

NOT: Sitenizin makale adresini pm olarak lütfen bana iletiniz.

peep

Onaylı Üye
hayır sıfır domainle olmayacak eski sitenizle katılabilirsiniz.

peep

Onaylı Üye
katıldığınız siteleri pm olarak göndermeniz karışıklıkları engelleyecektir.

EnkaZ

Onaylı Üye
Değişik ve güzel bi yarışma.

Peki bir sorum olacak bide; eğer biri kalkıp kendi sitesine konu açarsa ve googlede siteismi.com/seo-kelimesi.html olarak değilde siteismi.com gibi sonuçlarda yer olursa diskalifiye olur mu yoksa olmaz mı? aklıma gelen soru bu oldu sanırım en çok sorulacak soruda budur.:alkış:

Azat Metin

Profesyonel

Peki bir sorum olacak bide; eğer biri kalkıp kendi sitesine konu açarsa ve googlede siteismi.com/seo-kelimesi.html olarak değilde siteismi.com gibi sonuçlarda yer olursa diskalifiye olur mu yoksa olmaz mı? aklıma gelen soru bu oldu sanırım en çok sorulacak soruda budur.:alkış:
Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum :)

Cybokron

Onaylı Üye
Katıldım :D Forover Blackingggg!! :D hadi bakalım bu sefer dört yapraklı yoncalarınız ve forumdaki 100 adamınız işe yarar mı :D

Hayır, o şekilde katılım doğru katılım. Yani sadece bir sitene bir makale yazıp katılacaksın yarışmaya. Yarışma keyword'lü bi domain almayacaksın. Bir HTML sayfası sadece.

peep

Onaylı Üye

elenir ve o yokmuş gibi görülür.

Cybokron

Onaylı Üye
Yarışmaya alındınız şeklinde pm ile geri dönüş yapılması gerekiyor. Loglamam lazım. Ayrıca yarışma kuralları sonradan değiştirilmemeli. Ekleme olabilir ama değiştirilmemeli.

Çok önemli:Katılanlara mesajı reply ederek kabul edilmiştir pm gönderilsin. bekliyorum peep :)

peep

Onaylı Üye
arkadaşlar ek olarak seo birincisi olan arkadaşa seo incisi üyeliği verilecektir demo: yagmayok

peep

Onaylı Üye
Yarışmaya alındınız şeklinde pm ile geri dönüş yapılması gerekiyor. Loglamam lazım. Ayrıca yarışma kuralları sonradan değiştirilmemeli. Ekleme olabilir ama değiştirilmemeli.

Çok önemli:Katılanlara mesajı reply ederek kabul edilmiştir pm gönderilsin. bekliyorum peep :)
kabul edilmeyenlere pm atıyorum yol farklı gidilcek yer aynı :) sorun yok yarışmaya devam

Angelo

Müptela
Aslinda bu yarisma, Google'in long-tail icerik kalitesine gercekten onem verip vermedigini test edecektir. Kotu bir makale, cok guclu bir domain altina yazildigi icin kazanirsa ornegin.

peep

Onaylı Üye
katıl turgay o değilde :D bu seo incisi çok karizma oldu be arkadaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet