chat eczaonline.com yazılım uzmanı

1. İyinet makale seo yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyide vb de konu içine bunu boyle koyarsam olmaz ki nasıl dofollow olucak :)
Yarışmaya katıldım demişsiniz, problemi çözdünüz mü bilmiyorum ama vbulletin'de linkleri dofollow yapmak istiyorsanız:

AdminCP > vBulletin Seçenekler > Ayarlar > BB Code Ayarları > BB Code URL'lere Nofollow Ekle = > Hayır

Eğer vbseo kullanıyorsanız bu ayar vbseo panelinizde;

vBseo ayarları > Seo Değerleri > Harici rel="nofollow"lar > Tüm Dış URL'lere rel="nofollow" Ekle => Hayır

dewoo

Profesyonel
Yarışmaya katıldım demişsiniz, problemi çözdünüz mü bilmiyorum ama vbulletin'de linkleri dofollow yapmak istiyorsanız:

AdminCP > vBulletin Seçenekler > Ayarlar > BB Code Ayarları > BB Code URL'lere Nofollow Ekle = > Hayır

Eğer vbseo kullanıyorsanız bu ayar vbseo panelinizde;

vBseo ayarları > Seo Değerleri > Harici rel="nofollow"lar > Tüm Dış URL'lere rel="nofollow" Ekle => Hayır
tsk hocam fakat ne yarlarda nede vbseo da bu dediğniz yok ..

benim site genel sıralamada yok kesin patlama yapacak ... her çıkışından önce ortalıktan kayboluyo rsonra ilk sıralara yükseliyor daha önce 60. sıradayken kayboldu ve 8. olarak ortaya çıkmıştı şimdi yine kayıp yarın kesin ilk sıralarda...

kuzgun

Yönetici
Moderatör
Onaylı Üye
vaay baya yükselmişim
91. sıradaydım 87 olmuş bu gidişle birincilik benimdir

Cnkrt

Profesyonel

Cnkrt

Profesyonel
Şahsen kaldırmayacağım linkleri hocam. :)

Zaten seo yarışmasınada iyinet adına bir çalışma olduğu için katıldım.

İyinet için yapılan bu güzel yarışmada umarım herkes linkleri sürekli olarak sitelerinde tutar.

tsk hocam fakat ne yarlarda nede vbseo da bu dediğniz yok ..
vBseo kullananlarda BB Code ayarlarında nofollow link seçeneği görülemez, vBseo paneline taşınır bu bölüm. Ben vBseo kullandığım için paneldeki resmini gösteriyorum:

Siz burada hayırı seçerseniz, konu içinde verilen linkler dofollow olur, isterseniz alttaki bölüme izinli linkleri verirsiniz, sadece izin verdiğiniz sitelerin linkleri dofollow olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet