chat eczaonline.com yazılım uzmanı

1. İyinet makale seo yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DomainAdam

Profesyonel
Şans ya hep ben diger bi yarışmada 2. sayfada gittim sonuna kadar 2 gün işim çıktı il dışına gittim site 4. sıraya indi şans işi hep iyi olan kazansın

Angelo

Onursal Üye
Bir sıra atlamışsın bugün. Söylediğine göre yarışmada olmayan bir domaini geçtin ama yine de bir progresstir.

Cnkrt

Profesyonel
Evet hocam yarışmada değil o site sanırım. Çünkü hem konularında link verilmemiş iyinet adına. Hemde ipden sonuçlara bakarken biara paravan bir site gördüm sanırım o siteye ait. Yarışmaya dahil olmadıklarını son anda birisine destek olacaklarını yazmışlar. O yüzden yarışmada değiller sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet