chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

1000 sms = 100 kontör

ploop

Onursal Üye
gençturkcell üyesiyseniz, turkcell hazır kart/faturalı hattınız varsa, 100 kontör/11 ytl(sanırım) karşılığında 1000 mesaj atabilirsiniz bir ay boyunca. yapmanız gereken GNC SMS yazıp 2388'e bu mesajı yollamak. her ayın 1'inde bu kampanya tekrarlanıyor haberiniz olsun.

R

RevenuE

5000 ücretsiz mesaj var avea'da , 2 ay sonra 10000 olur.
insanda fazla olunca kullanası gelmiyor :p

SLiM_BoY

Müptela
@ploop, paylaşım için teşekkürler.Bilmiyordum : )

RevenuE' Alıntı:
5000 ücretsiz mesaj var avea'da , 2 ay sonra 10000 olur.
insanda fazla olunca kullanası gelmiyor : p
AVEA faturalı hatlarda da öyle bir şeyler var mı acaba..? Telefonu neredeyse sadece sms için kullanıyorum, fakat her ay sonu kabarık fatura geliyor :(

ploop

Onursal Üye
turkcell nedense böyle kampanyaların reklamını yapmaz. faturayı 1 gün geciktirdiğim zaman ödemeyi unuttun diye sms atar, ama bu kampanya için hiç bir yerde tanıtım yapmaz. böyle bu adamlar.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet