14.09.2013 Backlink Programları Listesi İndir 2013

kadiryel1

Profesyonel Üye
Katılım
16 Şub 2013
Mesajlar
210
Beğeniler
0
Yaş
20
Konum
İstanbul
#1
Güncel Backlink Programları İndir 2013

Merhaba Arkadaşlar

Bu yazımızda sizler için backlink programları hakkında detaylı bilgiler aktaracağım.

Backlink terimi bir web sayfasının başka web sayfalarından almış olduğu bağlantılara verilen isimdir. Bu terim sayesinde web sayfalarımız arama motorlarında üst konumlara çıkabilmektedir. Doğru backlink çalışması yapıldıktan sonra web sayfanızın yükselmemesi imkansızdır. Ancak iş sadece backlink kaynakları bitmiyor. Backlink çalışması yapılmadan önce web sitesi iç optimizasyon konusunda elden geçirilmelidir. Hedef kelimeler, sayfa açılış hızı, başlık ve açıklama kısımları gibi seo kriterleri arama motorlarının kurallarına uygun olarak yapılandırılmalıdır.

Günümüzde backlink işlemlerini yazılımlar aracılığıyla çok hızlı olarak yapılabilmektedir. Bu yazılımlara backlink programı adını verilmektedir. Bu programlar arasında en çok kullanılanları aşağıda ayrıntılı olarak anlatacağız.

Sick Submitter Backlink Programı;

Bu program aracılığıyla backlink çeşitlerinin bir çoğunu otomatik olarak ekleyebilirsiniz. Özellikle sosyal imleme konusunda oldukça başarılı bir programdır. Pligg scriptine sahip sitelere otomatik olarak ekleme yapan sick submitter programının kendine özgü scriptleri bulunmaktadır. Kendi listenizi oluşturarak backlink ekleme yapabilirsiniz. Özellikleri arasında blog backlink, sosyal imleme, profil backlink, makale backlink, rss ekleme, dizin gönderimi, web 2.0 ekleme. Programı 3 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Deneme sürümü bittikten sonra aylık olarak 20 dolarak ödeme yapmaktasınız.

Stick Submitter

SB Bomber Backlink Programı;

Sosyal imleme yapmak isteyen web sitesi sahipleri için en hızlı backlink programı. Bu program aracılığıyla dakikalar içerisinde binlerce sosyal imleme yapabilirsiniz. Tek sorunu çok hızlı imleme yaptığı için kırık link sayısının oranı büyük olabiliyor. 500 imleme de 200 kadar kırık link olabiliyor bu rakam da %40 gibi bir orana denk geliyor. Hiç yoktan iyidir diyenlerin programı olan sb bomber backlink programı ile imleme yapmak istiyorsanız tek bir sefer 48.50 dolar ödemeniz yeterli olacaktır. Bu ücret karşılığında program sizin olabilir.SEnuke Backlink Programı;

SEnuke backlink programı ile bir çok proje oluşturabilir bu projeleri planlı bir şekilde binlerce siteye ekleyebilirsiniz. Profesyonel backlink programları arasında yerini alan ve dünyanın en çok kullanılan seo programları arasında yerini almıştır. Senuke web sitesinden 14 gün boyunca deneyebileceğiniz sürümünü indirebilirsiniz.


Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1003x701


Magic Submitter Backlink Programı;

Bu program bize göre kullanabileceğiniz en kaliteli backlink programıdır. Alt yapısı oldukça iyi geliştirilmiş sick submitter gibi kendi scriptlerini barındıran ve istediğiniz gibi liste oluşturup backlink ekleyebileceğiniz bir programdır. Paravan blog, sosyal imleme, profil backlink, web 2.0 profil, makale ekleme gibi seçenekleri içerisinde bulunduran bu programda başarılı ekleme oranı %90 gibi ciddi bir boyuttadır.

Backlink Programları indir 2013


Fast Directory Backlink Programı;

Fast Directory ile web sitenizi ya da sitelerinizi dizin sitelerine otomatik olarak gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Ücretsiz sürümü ile oldukça bonkör davranan fast directory submitter backlink programını indirip ve kullanmanızı öneririm. Google arama motorunun da dizin sitelerine önemini düşünecek olursak bu program web sitesi sahipleri için çok ideal olmaktadır.Arama motorlarında yükselmek için backlink eklemesi yapabileceğiniz onlarca program vardır. Bizler sizler için popüler olan 5 program hakkında bilgiler aktardık. Bu programların sayısını ilerleyen dönemlerde artırarak daha detaylı bir makale ile anlatacağız. Her programın nasıl kullanıldığını faydalarını ve zararlarını paylaşacağız. Aslında otomatik olarak yapılan her backlink işlemi zararlı olabilmekte. Bizler otomatik backlink çalışmalarının kesinlikle ana siteye uygulanmasını önermiyoruz. Önerimiz paravan site açıp otomatik backlink çalışmalarını bu sitelere uygulamanızdır. Paravan siteleri kuvvetlendirip ana sitenize link çıkışı yapmanız daha sağlıklı olur.

Kaynak
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst