chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

2. sibersahne makale seo yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sibersahne

Üyeliği durduruldu
Katılım
19 Şub 2011
Mesajlar
38
Beğeniler
0
Yaş
29
#1
Birinci yarışmamız olan " 1. Sibersahne makale seo yarışması " sona erdiğinden dolayı 2. yarışmayı başlatmayı münasip gördük.1. yarışma ödülleri " 1. Sibersahne makale seo yarışması sonuçları " sayfasında yer alan yarışmacılara gönderilmiştir.

Bu yarışmamızın asıl amacı makale bazlıdır.Bu yüzden ilgili seo kelimesi hakkında, siteleriniz de bir makale yazıp verilen linkleri ekleyerek hedef kelime üzerinde sıralamaya girmeniz gerekmektedir.

Biraz daha açmak gerekirse eğer aşağıda verilen yarışma kelimesinde sitenizde konu açıyorsunuz.Bu içerisine verdiğimiz linkleri ekliyorsunuz.Yarışma bitiminde yarışma kelimesinde 1, 2, ve 3. sırada olan arkadaşlarımızın siteleri ödülü kazanıyor.Kazanmam demeyin denemekten zarar çıkmaz.Sitenizde birer makale yayınlayıp katılıp kendinizi deneyebilirsiniz.Hem kendinizi seo alanında deneyebilir hemde bunun yanıda hediye tadı tuzu olabilir.

İkinci makale seo yarışması başlamıştır.Bu kez yarışma süresi uzun olacağı için ödüllerde yüksek olacaktır.Geçen yarışma 1 ay sürmüş 450 tl ödül dağıtılmıştır.Bu kez yarışma 3 ay sürecek ve 3 x 450 : 1350 tl olacaktır.

Ödüller:
1. 750 Tl
2. 400 TL
3. 200 TL

Yarışma bilgileri ve Kuralları
1- Yarışmaya kesinlikle alt sayfalar ile katılmalısınız. Örneğin : siteadi.com/alt-sayfa.html , siteadi.com/alt-sayfa/, siteadi.com/alt-sayfa.php vs )

2- Yarışmaya istediğiniz kadar site ile katılabilirsiniz.

3- Yarışmaya ister wordpress, blogspot ücretsiz siteler yada ücretli sitelerle katılabilirsiniz.

4- Verilen linkler dofollow olarak makale içerisinde bulunmalıdır.

5- Kesinlikle alıntı yani başka sitelerden kopyalanan makaleler kabul değildir.

6- heklink yasak değildir.Geçen yarışmada baya sıkıntı yaşadık.Bu konuda açıklama yapmak isterim.Arkadaşlar seo adına yapılan herşey birer seo yöntemidir.Kişiler ister yanlış ister doğru taktikler yapabilir.Buna biz karışamayız.Eğer bu gibi durumlarla karşılaşırsanız google spam ekibini kullanınız.Lütfen bu konuda bize karşı kötü bir düşünce sahiplenmeyin.

7- Yarışma kodlarını kaldıran siteler kesinlikle diskalifiye olurlar.

8- Yarışmaya boş yada bir iki cümleden oluşan makaleler ile katılamazsınız.

9- Eklenecek olan linkler sayfanın en altına yada en üstüne veya belirli bir yerine alt alta eklenmesi yani linkler ekli olsun yeterli düşüncesi yasaktır.Makalelerinzide alakalı cümleler içerisine eklemeniz gerekir.

Yarışmayı sıkıntıya sokacak yani yarışmacıların hakkınının yiyilmesi durumunda yarışmaya yeni bir kuralın eklenmesi tarafımızda saklıdır.Sibersahne.org yarışmaya yeni bir kural ekleyebilir.

Eklenmesi gereken kodlar :

PHP:
<a href="http://www.sibersahne.org/" title="Türkiye'nin en büyük sohbet sitesi.">sohbet</a>
<a href="http://www.sibersahne.org/chatroulette/" title="chatroulette türkiye">chatroulette</a>
<a href="http://www.sibersahne.org/omegle/" title="omegle türkiye">omegle</a>

Seo yarışma kelimesi :


PHP:
sibersahne.org sohbet, chatroulette, omegle
Katılan siteler arasında sıralamada en yüksek değere sahip siteler ödülü kazanacaklardır.Örneğin ; 1. sayfa 4. sırada yer alan site 1., 2. sayfa 2. sırada yer alan site 2, 3. sayfa 3. sırada yer alan site 3. olacaktır.Çünkü anahtar kelimede 1, 2, ve 3. sayfada bizim sitelerimiz yer almakta.Bu yüzden katılanlardan en iyi sıralama derecesi alan siteler kazanacaktır.

Yarışma Başlangıç Tarihi :

12 nisan 2012
Yarışma Bitiş Tarihi :

15 temmuz 2012

Katılacak olan arkadaşların " 2. sibersahne makale seo yarışması " sayfasında admin nickine pm olarak bana göndermeleri gerekmektedir.

Not : Ödüller en geç 28 temmuza kadar gönderilecektir.Daha erkende yada gününde de gönderilebilir.Yarışma kontrol linki :


Google

Not : Bu yıl toplamda 5 adet seo yarışması düzenlenecek.Her yarışma diğerinden yüksek ödüllü olacak.Sonucunda 15 adet ödül kazanan kişiler ile büyük dev projeye damga vurulacak.Ekibimizde yer alacak bu kişiler kısa sürede yüksek kazançlar sağlayacak.Bu yarışmaları zaten bunun için düzenlemekteyiz

Anlaşılmayan konuları sorabilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet
Üst