chat eczaonline.com yazılım uzmanı

6 Yıllık Siteden Tanıtım Yazısı | Alexa TR 9K

webisyo

Şen Üye
Arkadaşlar herkese merhabalar. 6 yıldır düzenli olarak özgün makale yayınladığım sitemde 1 adet tanıtım yazısı alabilirim. Sitenin genel özelliklerini aşağıya bırakıyorum. İlgilenen arkadaşlar geri dönüş yapabilirler. Teşekkürler.

İSTATİSTİKLER GÜNCELLENMİŞTİR.

Site adresi; P.m ile
Site Yaşı; 6
Google İndex; 8K
Alexa Değeri; Dünya=335K TR=5K
DA/PA Değeri; DA26-PA30
Ziyaretçi Sayısı; Günlük Tekil=1500 Aylık=45000+
Site İçeriği; Bilgisayar Sorunları Çözümleri & Teknoloji

Tanıtım Yazısı İçin İstenen Fiyat = 40TL' dir. Yalnizca 1 adet tanıtım yazısı alınacaktır.

cleiner

Onaylı Üye
merhaba yazıları siliyormusunuz yoksa site var olduğu sürece kalacak mı?

webisyo

Şen Üye
Merhaba cleiner, tanıtım yazıları ömür boyu kalacaktır. Kesinlikle silinmeyecektir. Tanıtım yazınızı info@webisyo.com adresine iletebilirseniz aynı posta üzerinden size banka hesap bilgilerini de iletebilirim. Yazınız en geç 1 saat içerisinde yayınlanır. Son olarak Skype adresiniz var ise iletebilirseniz oradan da görüşebiliriz. Teşekkürler.

webisyo

Şen Üye
merhaba ben Skype adresimi bir türlü bulamıyorum :/ siz kendi adresinizi verebilirseniz hemen ekleyebilirim ? Pm olarak da mesaj ilettim

bu gerçekten güzelmiş. site hitleri herhangi bir programla yapılmıyor değil mi ? Anlatmak istediğim organik hit mi ?

webisyo

Şen Üye
Merhaba, tabi ki organik hit. Skype adresinizi buradan veya özelden iletebilirseniz ekleyeyim sizi oradan daha hızlı ve detaylı konuşabiliriz.

iyinet

Yönetici
Administratör
Arkadaşlar herkese merhabalar. 6 yıldır düzenli olarak özgün makale yayınladığım sitemde 1 adet tanıtım yazısı alabilirim. Sitenin genel özelliklerini aşağıya bırakıyorum. İlgilenen arkadaşlar geri dönüş yapabilirler. Teşekkürler.

Site adresi; P.m ile
Site Yaşı; 6
Google İndex; 4K
Alexa Değeri; Dünya=570K TR=9.800
DA/PA Değeri; DA15-PA26
Ziyaretçi Sayısı; Günlük Tekil=1600 Aylık=48000+
Site İçeriği; Bilgisayar Sorunları Çözümleri & Teknoloji

Tanıtım Yazısı İçin İstenen Fiyat = 25TL' dir. Yalnizca 3 adet tanıtım yazısı alınacaktır.
Konuya google analytics raporları da ekleyelim.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 2)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet