chat eczaonline.com yazılım uzmanı

$3,50 Kazanmak İsteyen Ödüllü Kategori Etkinliği #1

scorumtr

Pratik Üye
Katılım
2 Ağu 2018
Mesajlar
18
Beğeniler
0
#1
Aktif kullanıcılarını ödüllendiren blog platformu Scorum , biz Türk'lerin sporla iç içe yaşayan bir millet olduğumuzu göz önünde bulundurarak, Türkiye'de etkin olarak faaliyet göstermek istemektedir.

[MENTION=304]Try[/MENTION]ardim, [MENTION=79678]scorumtr[/MENTION] ve [MENTION=1584]scorumdestek[/MENTION] olarak #scorumtr ve diğer spor etiketlerini yaratıp Türkiye'de spor yazıları ve blogları, alanını daha da büyütmek için çalışmalar yapmaktayız.Bunun içinde Türkiye'de spor bilgilerini , gözlemlerini ve duygu-düşüncelerini özgün bir biçimde paylaşan kişileri destekleyeceğiz.Etkinlik Konusu:

Scorum Türkiye olarak, yeni açılan bu platformda etkileşimi arttırabilmek için düzenli olarak kategori etkinlikleri ile, kaliteli içerikler üretmeye teşvik etmeyi planlıyoruz.

Günün Kategorisi : #boks

Boks hakkında bir yazı hazırlamanız gerekmekte.

Bu etkinliğe 1 kez katılabilirsiniz.Bu etkinlikte kendi düşüncelerinizi ve bilgilerinizi kendinize has şekilde yazınız.Kopya içeriklere ve alakasız yazılara kesinlikle oy verilmeyecektir.Kontroller @trcleaners tarafindan yapılacaktır.Etkinliğe Nasıl Katılabilirsiniz?

Yazacağınız yazınızın altına #scorumtr etiketini yazınız. (sırası önemli değil)Bu yazının altına etkinliğe katıldığınızı anlamamız için paylaştığınız yazının linkini ve Discord ID'nizi yorum olarak yazınız.Kendi yazınızın yanına başlık olarak (Scorum Türkiye Kategori Etkinliği #1) 'ni ekleyiniz.( Kendi yazınızın başlığı + (Scorum Türkiye Kategori Etkinliği #1) )Bu yazıya oy veriniz ve [MENTION=304]Try[/MENTION]ardim , [MENTION=1584]scorumdestek[/MENTION] ve [MENTION=79678]scorumtr[/MENTION] hesaplarını takip ediniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet
Üst