chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Abarttılar !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

T3chn0

Müptela
Arkadaşlar bugun gmail hesabıma girmeye kalktım vede hesabım durdurulmuş :S

Üzgünüz, hesabınız durdurulmuş.

yazısı çıktı gmail hesapları neden durabilir yaklaşık bu pc den açılmış 750 gmail hesabı var nedeni ne olabilir .... ?

Darkart

Onursal Üye
geçen şu 20ytl için account açma çılgınlığınamı katıldınız?
eğer öyleyse banlamışlardır sanırım, ilk kez duyuyorum çünkü böyle bişi

qdin

Müptela
Arkadaşlar bugun gmail hesabıma girmeye kalktım vede hesabım durdurulmuş :S

Üzgünüz, hesabınız durdurulmuş.

yazısı çıktı gmail hesapları neden durabilir yaklaşık bu pc den açılmış 750 gmail hesabı var nedeni ne olabilir .... ?
Merhaba,
Cevabı vermişsiniz 750 adet mail spamdır. adamlar bunu takip etmişlerdir ve ilişkili hesapları banlamışlardır. ve dahada olacaktır bu banlanma sayıları artacaktır.

"yazısı çıktı gmail hesapları neden durabilir yaklaşık bu pc den açılmış 750 gmail hesabı var nedeni ne olabilir .... ?"

Evet google abartmış hakkatten.

Adamlar kamyon yaparlar yük taşısın yararlı olsun diye bizimkiler kamyona tesisat yaptırır film çektirir açar sesini son ses gezer sokaklarda..
Gmail de bedava mail dağıtır herkese davetiye bizimkiler de bir sefer de 750 mail açar spam yapar ya da başka birşey...

Ne zaman adam olcaz ya...

Darkart

Onursal Üye
Adam derdini anlatıyor , kafa buluyorsunuz..
kafa bulunmayacak bişi diilki...
sen şimdi aç firefoxu. Bir sekmede kendi siteni, diğer sekmedede adsense panelini aç. Sonra başla sitendeki bannerlara tıklamaya...750 kere tıkla sora öbür sekmedeki açık olan adsense paneline refresh yap bakalım kaç tanesini saymış :D

sorada burda topik açarsın :p

T3chn0

Müptela
adsense ile alakası yok herneyse konuyu kapatın + adsenseyi nerden çıkardınız ki...

T3chn0

Müptela
Napalım ya her gidenin arkasından ağlıcak değilim bazı arkadaşlar değerli yorumlarını kendilerine saklasınlar yanlız adsense'den banlanmadım sadece gmail hesabım kapatıldı adsense gösterimler 24 saattir dewam ediyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet