Abarttılar !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
750 hesabı tüm sülalena açtın heralde. :) Bi kişi 750 mail hesabıyla ne yaparki.Google bide senin için fazladan harddiskmi alacak 750 hesabına...

abi ya şaka maka 750 hesabın tek tek şifresini nasıl yazdın yada hesap özetini zaman bu ya birine 1 dk ugraşsan 750 si 750 dk :)

Bide o adresleri nasıl aklında tuttu.Aklında tutmadı bi metin belgesine falan kaydetti desek adam maillere bakmak için 750 kere giriş çıkış nasıl yapıyor.

ben 7 taneyi sorunsuz 1-2 yıldır kullanıyorum heralde baya kızmış olmalılar çok eskiden:D

Adam belki deneme yapmıştır depolamaydı bilmemneydi... size niye gelip söylesinki

konu çok uzamış onunun için bende yazayım dedim

Aramıza yeni üye alırken daha dikkatli olmamız gerekmekte. Son üyelerin mesajları ve geçmişte ki bir kaç üyenin mesajları. Çok lakayit kendini bilmez cevaplardır. Adam istersen 1000 hesap açar isterse 1 bu kimi enterese eder ki ? Google bir operasyon yapmış kapatmış bize açıklamış mevzuyu. Burada tartışılacak konu 1000 hesap değildir. Neden kapandığının özetidir. Babanızın oğlu olsa google kadar savunmazdınız. Yeni gelen arkadaşlara lafım zaten yok onlar ayrı bir vaka.. Neyse..

Neden bu kadar fazla mail alır insanlar ?
Gmail hem SSL hemde POP3 ü destekleyen bir mail yapısına sahip. Haliyle email ile reklamda kullanılabilinir.

Buna tüm site spam der ?
Gönderin bi mail bakıyım spam kutusuna düşünüyor mu.? e-mail ile reklamın en faydalısı olur bence. Aynı reklamı aynı anda aynı kişiye 1 den fazla göndermediğiniz sürece. Yalnız spam politikasında habersiz bir kişiye mail atmanız ve o mailin içeriği reklam içeriyorsa spamdır o ayrı bir mevzu.

İyide 1 tane alıp ondan atsa neden 750 tane almış ?
Bu sorunun cevabı basit. 1 gmail hesabının günlük 250 mail atma limiti var (tam olarak bilmiyorum ) haliyle reklam içinde çok hesap gerekiyor.

Bunları yapanlar reklamlarını yaparlar. İsterlerse Spam yaparlar. Konuyu dağıtmanın amacı yok ne kadar eski olursa olsun.

abartmışlar 750 tane mail açacaksın aynı makinadan bide spam deyip banlayacaklar abartmışlar kesin.. :)

T3chn0

Müptela
spam yaptığı mı kim söyledi herkez de bir spam sevdası , spam yaparsan öyle olur vay anam böyle olur diyorsunuz da nerden çıkardınız spam'ı ?

utkuts

Profesyonel
spam yaptığı mı kim söyledi herkez de bir spam sevdası , spam yaparsan öyle olur vay anam böyle olur diyorsunuz da nerden çıkardınız spam'ı ?
Konuyu bir kaç ay önce ilk okuduğumda gerçekten gülmüştüm. Ama bu sözünü duyunca kahkahalara boğuldum :D Şimdi 750 tane mail açıyorsun ve spammı yaptım diyorsun :D :D Komik adamsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)