chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

about:blank | Başlangıç sayfasını değiştirmek

StyLe

Profesyonel
Bunu regeditten problemsiz yapabiliyoruz, programlada 2-3 satırda yapılabilir diye düşündüm ama şuan eğitimim yeni başladığından bu kadar yol almadım, marez bi iş değil çalıştığım şirket ile alakalı, sayfanın tekrar about:blank a da geçmesini engellemek istiyorum, bu tip elinde hazır bi çalışması olan varmı?

Ne ile yapmak istiyorsun bunu ? veya soyle sorayim web uzerinden mi yapmak istiyorsun yoksa herhangi bir exe ile mi ?

Ben regeditten değiştirdikten sonra explorer dan bir daha düzeltememiştim. Tekrar regeditten düzeltmek zorunda kalınıyor. Bence regedit ile tekrar dene.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet