Adsense Format Sorunu :(

T

tahtakale

Arkadaşlar,
300 x 250
336x280 ve 250 x 250 reklam formatlarında 2-3 gündür reklamlar az çıkıyor.

300 x 250 ve 336x280 reklam formatlarında hep 4 reklam çıkardı, şimdi 2 den fazla çıkmıyor?

İçerik bulamıyordur demeyin çünkü aynı yerde 160x160 kule reklam denedim hatta 3 ayrı formatta reklam koydum hepsinde full reklam çıktı.
Fakat yukarıda yazdığım formatlarda bi sorun mu var acaba?
Başka sitelerede bakıyorum onlardada 2 reklam çıkıyor :(

bedavaonline

Profesyonel Üye
tahtakale' Alıntı:
,
300 x 250
336x280 ve 250 x 250 reklam formatlarında 2-3 gündür reklamlar az çıkıyor.

300 x 250 ve 336x280 reklam formatlarında hep 4 reklam çıkardı, şimdi 2 den fazla çıkmıyor?

İçerik bulamıyordur demeyin çünkü aynı yerde 160x160 kule reklam denedim hatta 3 ayrı formatta reklam koydum hepsinde full reklam çıktı.
Fakat yukarıda yazdığım formatlarda bi sorun mu var acaba?
Başka sitelerede bakıyorum onlardada 2 reklam çıkıyor :(
2-3 gün değil, 2-3 haftadır bu sorun var.Geçenlerde Adsense destek birimine mail gönderdik ve nedenini sorduk.Dün Adsense'den bir cevap geldi ama hala mail de ne anlatmak istediklerini anlayabilmiş değiliz.

S

Senbul

eskiden 4 reklam cıkan gördüğüm bütün sitelerde suanda hep 2 reklam var ; cok nadir olarak 4 reklam cıkıyor.
Tahtakale nin bahsettiği olayı denedik ve sonuc aynıydı kare reklamlar hariç hangi tipte reklam koysak full ama sadece kare reklemlerde problem var

TReX

Profesyonel Üye
Şu an bende koydum 336x280 . 2 reklam çıkıyor.Bu sorun 1 aydır devam ediyor galiba.Yoksa artık böle 2 reklammı gösterilecek nedir??

M

Metalirik

Benimde 40 gündür içerik dolu sitemde 2 reklam çıkıyor.
Değişik şeyler yaparsam üst bannerlar veya geniş kule vs. 4 tane birden çıkıyor, evet.

G

Gazete.CC

Tek açıklaması var sanırım.

O içerikte adwords'e sadece 2 reklam veren kalmış olabilir

M

Metalirik

Olabilir,
Kare metodu ile çok kişi hile yaptığı için sayı adetini düşürmüşlerdir belki de. Yada reklamverenler tercih etmiyordur bunun bilinci ile?
Yoksa üst bannerda kim nasıl hile yapsın ki..

M

Mohnke

Metalirik' Alıntı:
Olabilir,
Kare metodu ile çok kişi hile yaptığı için sayı adetini düşürmüşlerdir belki de. Yada reklamverenler tercih etmiyordur bunun bilinci ile?
Yoksa üst bannerda kim nasıl hile yapsın ki..
Konunun ilk mesajından beri bunu düşünüyordum ben de:) Kesinlikle bu işin belli bir sebebi varsa o da budur.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)