chat eczaonline.com

adsense kodunu yeni açtığım siteye eklesem tıklamalar

shopyland

Profesyonel
niye sayılmasınki

google zaten bu iş kanal sistemi yapmış

kanallar bölümüne gir
yeni bir kanal ekle

sonrada reklam gösterimi için bu kanalı seç ve o kodu koy

o zaman bu siteden kaç kişi tıklamış o siteden kaç kişi tıklamış görürsün

zombieonline

Üyeliği durduruldu
Doplist.Com daha 3. gününe giriyor ne banı :) aramalarda 2 sayfa cıkmasının sebebide bu sitemap ı yaptım 1 haftaya kadar index görmeye başlarım. Benim tek derdim 60 dolar birikmiş hesabım var üzerine eklensin istiorum..

Borte45

Profesyonel
TReX' Alıntı:
beceriksiz_acemi; googledan banlanan sitede googledan tamamen tüm sayfaları kaldırılıyor mu?

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:www.doplist.com&meta=

bu arkadaşın 2 sayfası görünüyorda o yüzden merak ettim
Hayır Google Adsense ve Google arama sonuçları birbirinden bağımsızdır.
Örnek : http://www.google.com/search?sourceid=navclient&hl=tr&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=site:imageshack.us Imageshack Adsense'den banlanmasına rağmen hala sonuçlar çıkabiliyor.

iyide google den arama sonuçlarında banlanmayı nerden çıkardınızki ? Arkadaş adsense yi soruyor.Bende ona adsense den banlımı diye sordum domaini :) Yanlış anlaşılma oldu sanırım.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum