adsense niye bu kadar zor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

galatasaraylilar

isme süleyman coskun yazdım ben. gerçek isim süleyman coşkun ama ingilizce yazılışta suleyman coskun olması lazımdı. çeki bozdururlarmı o şekilde. ayrıca çeki bozdurmakta bi ölüm. zaten parada kesiolarmış ondan. ohoho yandık valla.

DoLLy

Profesyonel Üye
Forumda basit bir arama ile bu yaşadığın soruna çözüm bulabileceğini, kafandaki soru işaretlerini giderebileceğini de biliyor muydun?

TReX

Profesyonel Üye
galatasaraylilar' Alıntı:
hadi ya ölemiydi

bu şekilde konuşma,daha seviyeli olalım. sana bir öneride bulunmuş ayrıca çokda haklı.Artık biraz araştırmacı yönünüzü çıkarın ortaya size çok faydası olacaktır :) demek istediğim biraz araştırın http://forum.iyinet.com/search.php 'yi devamlı kullanın yararı olacaktır konu açmadan önce biraz araştırın böylece forumda kirlilikte önlenmiş olur.

Saygılar

G

galatasaraylilar

herşey çok karışık. bütün bilgiler bi arada yok. search tan aramadım ama sabit konulara baktım. hiç baştan sona bi anlatım yok. özür dilerim ama search tan arayıpta 1 saat konulara tek tek bakarak kaybedecek zamanım yok

herşey çok karışık. bütün bilgiler bi arada yok. search tan aramadım ama sabit konulara baktım. hiç baştan sona bi anlatım yok. özür dilerim ama search tan arayıpta 1 saat konulara tek tek bakarak kaybedecek zamanım yok
bu cevabına şöyle bir cevap gelirse ; sana anlatmak için 1 saat yazıp zaman kaybetcek kadar zamanım yok..

ne yapacaksın ?

Romantlk

Profesyonel Üye
senin bu dediğin lafa hazıra konmak deniyor heralde.

AkrepList

Müptela Üye
zaten google kendisi anlatmis herseyi, burdaki arkadaşlar da zaten google dan okuyup (yani zaman ayırıp) buraya birseyler yaziyorlar, kimseye vahiy filan inmiyor bunlar yani, oyle sananlar varsa vahiy gelmesini beklesinler okumak yerine

ZIPPKIN

Müptela Üye
senin zamanın yoksa buradakilerin sana ayıracak zamanı hiç yok (- rep)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)