Adsense parayı bekletme

dazlakcom

Profesyonel Üye
mesela gunde 15 doalr kazanıyorum ama hesaba odemeyı durdur u sectım ı hesapda 800 dolar oldu o zaman ıstıyorm trınk dıye yollarmı adsense yoksa yıne ayrı ayrı mı veya çok bırıktı dıye odemem ıhtımalı varmı hadı onuda geçtım 800 dolar bırıktı hesap iptalı oldu gelırmı para ???

M

muzikportal

Ben hiç para almadım daha. 100$ olunca kendisimi yolluyor? Biraz açıklarsanız güzel olur. Eve check yolluyorlar dimi. Adres bilgilerini kontrol etmek lazım.

F

futbol-tr

50 $ olunca adres kontrolü için posta ile pin kodu gönderiyorlar sen o pin kodunu giriyon sonra adresin doğrulanıyor o kodu girmeyince paranı göndermiyorlar sanırım

ploop

Müptela Üye
dazlakcom belli bir süresi var onun mesela ayın 5inden önce mail at diyorlar. sende mail atıp göndermeyin diyorsun. sık sorulanlar kısmında olması lazım

bedavaonline

Profesyonel Üye
Evet, artık mail atmaya gerek yok.Kontrol panelinden ödemeyi bekleti işaretlemeniz yeterli.
Bu işaretlemeyi ayın 15 inden önce yapmanız gerekiyor...

dazlakcom

Profesyonel Üye
ben yaptım bırıksın ya 100 doalr gelse nolcak gelsdın şole 1000 dolar felan :D

bleem

Profesyonel Üye
bende bekletmedeyim. korkmayın google'da öyle para yüksek diye geyik yapmazlar. siz 1 yılda bekletseniz o parayı sonucta ayda alanlar war.

bende bu ay bekletmeyi kaldırıcam sanırım 1300$ falan gelecek 2 aylık ödeme. dediğiniz gibi 2 ayda bir adam gibi para alma daha mantıklı...

mesela nisanın parasını gelmesini istiyorum martla beraber. nisan 15 den öncemi yapayım - nisanın sonuna dogrumu acep* google'daki acıklamalarda netlik yok

M

mutewinter

futbol-tr' Alıntı:
50 $ olunca adres kontrolü için posta ile pin kodu gönderiyorlar sen o pin kodunu giriyon sonra adresin doğrulanıyor o kodu girmeyince paranı göndermiyorlar sanırım
Böyle bir şey hala var mı? 100$ ı bu ay geçtim, ama 50$ ı geçtikten sonra öyle bir e-posta gelmedi bana???

S

SaveTargetUs

banada mail gelmedi 50$ olunca. 05 Nisan 2005 Salı Günü 100$ ı aşmışım. Baktım ev adresim doğru. Tahmininizce ne zaman check gelir.

mavilim

Profesyonel Üye
Onaylandıktan sonra 15gün içinde geliyor.Seninki nisanda 100$ı aşmış bu ayda kazancağın parayla birlikte mart 25te onaylansa
haziran 10da filan gelir

S

SaveTargetUs

Teşekkürler mavilim saol. Diğer sponsorlarda o şekilde gönderir diye tahmin ediyorum. Yaza param olacak demekki.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)