chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Adwords Kampanyaları Aktif Etme

disconnect

Onaylı Üye
Adwords reklamlarımız durdurulduysa öncelikli yapmamız gereken şey hesabımızda para olup olmadığına bakmaktır.

Hesabımızda 59 ytl var.

disconnect

Onaylı Üye
Hesabımızda paramız var ama reklamlarımız askıya alınmış.
Böyle bir durumda hemen kampanyamızın günlük bütçesine bakmalıyız.

Resimde kampanyamızın günlük bütçesi 70 ytl.

Günlük bütçemiz kampanyamızın bütçesini karşılayamacak durumda olduğundan askıya alınıyor.
Bu durumu giderebilmek için kampanyamızın günlük limitini düşürmeliyiz.

Limitimizi düşürdükten sonra bir kaç saat içerinide kampanyalarımız tekrar çalışmaya başlayacaktır.
Resimler Alıntıdır.

D

discoface

bende aktif oldu hesap ama şimdide reklam çıkmıyo. günlük limiti 50 liraya indirdim. hesaptada daha 160 lira var ama çıkmıyo. tbm de 0.25 lira.

firar

Müptela
benim tıklama başı maliyetim 160.00 YTL (max) hiç acımıyor valla boyuna çıkıyor:D
kelimelerimde çok sağlam kelimeler olmadıgı için tbm ortalama 0.33 lira... 0.03 ede tık aldıgım oluyor...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet