chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

adwords ön ödeme yapmadan calismiyormu

schumifan

Profesyonel
Reklamınız çalışmıyor. Hesabınızda hiç fon yok çünkü bir ödeme yapmadınız.
Lütfen 'Hesabım' sekmesini seçin ve bir doğrulama numarası istemek için 'Ödeme Yap'ı tıklayın. Bu numarayı kullanarak bankanızdan Google AdWords hesabınıza fon transfer edebilirsiniz. Reklamınız bu önödemeyi aldığımızda çalışmaya başlayacak.
Şimdi ödeme yapın

şöyle bir uyarı aldımda kararsız kaldım önceden varmıydı böyle bişi

ploop

Onursal Üye
bu uyarı her zaman var, uyarı olsa da reklamlar çıkıyor. forumda arama yaparak bilgiye ulaşabilirsin bu konuda çok şey yazıldı. ben halen reklam yayınlıyorum bu yazıya rağmen.

culpable

Müptela
schumifan' Alıntı:
Reklamınız çalışmıyor. Hesabınızda hiç fon yok çünkü bir ödeme yapmadınız.
Lütfen 'Hesabım' sekmesini seçin ve bir doğrulama numarası istemek için 'Ödeme Yap'ı tıklayın. Bu numarayı kullanarak bankanızdan Google AdWords hesabınıza fon transfer edebilirsiniz. Reklamınız bu önödemeyi aldığımızda çalışmaya başlayacak.
Şimdi ödeme yapın

şöyle bir uyarı aldımda kararsız kaldım önceden varmıydı böyle bişi
4 baslik altinda sorununun cevabi yaziyor
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=28392

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet