Airdrop Listesi (Coin Kazan)

WebCoin

Onaylı Üye
Güncel bir Airdrop listesi yapmaya karar verdim. Bu listeyi oluştururken kendi filtremden geçirerek yapacağım ve kaliteli bir Airdrop gördüğümde buraya mutlaka ekleyeceğim.

1-Bisdaq'a kayıt ol: Bittrex borsasının açmış olduğu yeni borsa Bitsdaq’a 31 Mart’a kadar üye olun, borsanın kendi coin’i olan 1700 BXBC kazanın. Eğer Kimlik onayı yaparsanız ekstra 5000 BXBC kazanırsınız. 31 Mart’a kadar günlük giriş yaptığınızda her gün ekstra 200 BXBC kazanırsınız. Ayrıca referans ile ekstra 800 BXBC kazanırsınız. Buradan refli, ayrıca buradan da refsiz kayıt olabilirsiniz.

2- Yakında...
3- Yakında...
4- Yakında...
5- Yakında...

Konuyu burada ve eş zamanlı olarak birkaç yerde paylaşacağım.
Güncel Airdrop Listesi
Yansı Paylaşım 1
Yansı Paylaşım 2

trendx

Onaylı Üye
Güncel bir Airdrop listesi yapmaya karar verdim. Bu listeyi oluştururken kendi filtremden geçirerek yapacağım ve kaliteli bir Airdrop gördüğümde buraya mutlaka ekleyeceğim.

1-Bisdaq'a kayıt ol: Bittrex borsasının açmış olduğu yeni borsa Bitsdaq’a 31 Mart’a kadar üye olun, borsanın kendi coin’i olan 1700 BXBC kazanın. Eğer Kimlik onayı yaparsanız ekstra 5000 BXBC kazanırsınız. 31 Mart’a kadar günlük giriş yaptığınızda her gün ekstra 200 BXBC kazanırsınız. Ayrıca referans ile ekstra 800 BXBC kazanırsınız. Buradan refli, ayrıca buradan da refsiz kayıt olabilirsiniz.

2- Yakında...
3- Yakında...
4- Yakında...
5- Yakında...

Konuyu burada ve eş zamanlı olarak birkaç yerde paylaşacağım.
Güncel Airdrop Listesi
Yansı Paylaşım 1
Yansı Paylaşım 2
belge yüklerken sıkıntı yaşıyorum.
"kycDocumentType should be of type com.exchange.enums.KycDocumentType "
şeklinde uyarı çıkıyor. ne yapabilirim.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)