Alexa Gurubu

  • Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

KRAL_SECO

Pratik Üye
Katılım
16 Haz 2011
Mesajlar
16
Beğeniler
0
Konum
İZMİR
Böyle benzersiz bir özellik, kontrol hizmetimizin mevcut diğer sorun saptama araçlarından farklı olmasını sağlar ve web yöneticisinin kötü URL'leri bulmasını ve zaman kaybetmeden temizlemesini çok kolaylaştırır . Ölü web bağlantılarını bulmak ve düzeltmek hiç bu kadar kolay olmamıştı !
 

Ayblog

Profesyonel
Katılım
18 Mar 2011
Mesajlar
256
Beğeniler
0
Yaş
33
Bu ücretsiz çevrimiçi Checker / Doğrulayıcı , yalnızca köprülerinizden hangisinin öldüğünü söylememekle kalmaz, aynı zamanda bu eski referansların HTML kodunuzda tam olarak nerede bulunduğunu da gösterir !
 

daniel1336

Yönetici
Moderatör
Onaylı Üye
Katılım
27 Ağu 2010
Mesajlar
3,103
Beğeniler
99
Konum
Kocaeli
Bu ücretsiz web sitesi doğrulama aracı yalnızca gerçekten kırılmış olan köprüler rapor eder - hem iyi hem de kötü web bağlantılarını listeleyen diğer popüler araçların aksine, bu tür "gürültülü" bilgileri kavrama ve bunlarla çalışmayı çok zorlaştırır. Ayrıca bağlantı sorun bulucumuz sitenin tamamını analiz eder - bir bütün olarak web içeriği, daha önce bildirilen sorunları takip eder ve siz istemediğiniz sürece aynı geçersiz URL’yi tekrarlamaz: araç çok esnektir.
 

serkanfb

Onaylı Üye
Katılım
4 Ara 2010
Mesajlar
175
Beğeniler
0
Yaş
33
Sadece hizmetini ne kadar takdir ettiğimi bilmeni istedim! Bugün karşılaştığım için inanılmaz derecede mutlu oldum ve bana çok yardımcı oldu.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 3)

Üst