chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Alexa Sıralamanızı Yükseltmek Bu Grupla Çok Kolay!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Engin07

Onaylı Üye
Katılım
13 Nis 2018
Mesajlar
16
Beğeniler
9
Yaş
22
Konum
Eskişehir
#1
Merhaba, bu grubun temel amacı web sitesi sahibi kişilerin günde 10-15 dakika ayırarak Alexa sıralamasında büyük bir ilerleme katetmelerini sağlamak. Birçok kişi Alexa sıralamalarının eskisi kadar önemli olmadığını savunsa da halen geçerliliğini belirli bir düzeyde korumaktadır. Bunun yanı sıra birçok reklam veren bu sıralamaya da dikkat etmektedir.

Gruba katılım şartlarını sağlayan herkes gruba katılım sağlayabilir. Gerekli tüm detaylar alt tarafta paylaşılmıştır.
Gruba Katılım Şartları
 • Gün içerisinde gruba 10-15 dakikasını ayırabilmek, gezintileri sık sık aksatmamak.
 • Gruba katılım talebi öncesinde mevcut listede yer alan kişilerin sitelerini kurala uygun bir şekilde ziyaret etmek ve bu ziyarete dair detayları yorum olarak paylaşmak.
 • Her sitede minimum 10 dakika kalarak 5 sayfa gezintisi tamamlamak.
 • Her sayfada minimum 2 dakika kalmak.
 • Gezinti tamamlanması ardından yapılan gezintiye dair raporu yorum olarak paylaşmak. Örneği yazının devamında paylaşılacak.
 • Alexa Toolbar kullanma zorunlu.
 • 2 gün üst üste gezinti aksatanlar liste dışı kalacak ve telafi yapılana kadar dahil edilmeyecektir.
 • Her gün mümkünse farklı IP adresleri üzerinden ziyaret gerçekleştirilmelidir. Zorunda kalınmadığı sürece yurt dışı IP ve VPN kullanılmamalıdır.
Ziyaretler Nasıl Yapılacak
 1. Konuya giriş yapın,
 2. Siteleri sırasıyla yeni sekmede açın, (İsteğe bağlı gizli sekmede ama Alexa Toolbar gizli sekmede aktif olsun.)
 3. Minimum 2 dakikalık aralıklarla site içerisinde sayfalar arası geçiş yapın. Toplamda minimum 10 dakika ve 5 sayfa gezinti gerçekleştirin.
 4. IP adresiniz ve gezinti yapılan saat bilgisini konuya yorum olarak ekleyin. IP adresinin son bloğunu isteğe bağlı *** şeklinde gizleyebilirsiniz.
Örnek Rapor
11.04.2019
12:00 - 12:12
172.24.24.**
Takip Nasıl Sağlanacak
Takip için mevcutta kullanmış olduğunuz istatistik servislerinden yararlanabilir, cPanel log kayıtlarına göz atabilirsiniz.
AKTİF ÜYELER
Aktif üyeler başlığı altında ilgili gün gezinti gerçekleştirmeniz gereken siteler yer almaktadır.
@Engin07 -> http://bit.do/enginozturk

TELAFİ BEKLENEN ÜYELER
Telafi beklenen üyeler başlığı altında gezintisini aksatmış fakat telafi yapacağını belirten kişiler yer almaktadır. Bu siteleri aktif bölüme geçene kadar ziyaret etmenize gerek yoktur.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst