Algida 6 kişiye 2018 model Volvo S60 T3 Advanc otomobil çekilişi

KaRNeC

Kötü bir son, sonsuz bir umutsuzluktan iyidir.
Yönetici
Administratör
Onaylı Üye
Katılım
4 Eki 2002
Mesajlar
2,814
Beğeniler
228
Konum
Dünya'dan
#1
lgida Maraş usulü dondurma veya Cartedor dondurma kutularındaki şifreyi kampanya için özel olarak hazırlanan algidacekilis.com internet sitesinden göndererek 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.

İsterseniz şifreleri SMS ile de gönderebilirsiniz. Bunun için şifre, ad, soyad ve adres bilgilerinizi ekleyip 3224’e göndermeniz gerekiyor. Her bir mesajda yalnız bir şifre gönderilebilir. Kampanyaya katılım için gönderilen mesajlar ücretlidir. Uyarı: İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Aksi halde hediyenizi teslim alamazsınız.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler:
6 kişi 2018 model Volvo S60 T3 Advance
Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
25 Aralık 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman ve Nerede Açıklanacak?
Çekiliş 31 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 5 Ocak 2019 tarihinde iyinet.net'te de duyurulacaktır.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Carte d’Or: 925 ml kutu; Classic Meyveli Yoğurtlu, Classic Bal Badem Karamel Kaymak, Classic Oreo Bisküvili, Classic Çikolata Tutkunlarına, Classic Antep Fıstık, Bitter Çikolatalı, Kaymaklı, Classic Çikolata Parçalı Kaymak, Vişne, Bitter Çikolata, Classic Limon Karadut Vanilya, Classic Kaymak Çikolata Karamel, Classic Kaymaklı, 850 ml; Classic Light, Selection Toblerone, Selection Manolya Tatlısı, Selection Karaorman Pastası, Selection Tiramisu, Selection Brownie Cazibesi, Selection Çikolata Karnavalı, Selection Krem Karamel, Selection Meyve Şöleni, Algida Maraş Usulü: 500 ml kutu; Sade, Sade&Çikolatalı, Sade&Antep Fıstıklı, Tahin&Balbadem, Sade&Ceviz, Çifte Dövülmüş Sade, 750 ml kutu; Ekmek Kadayıflı, Tel Kadayıflı, Ev Baklavalı, İrmik Tatlısı ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı

Volvo S60 Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2018 model Volvo S60 T3 Advance aracının piyasa değeri 205 bin 293 Lira’dır.

Kazanan Kişi Ne Kadar Vergi Ödeyecek?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4 bin 656 liradır. Vergi oranı ise yüzde 20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 40 bin 127 lira vergi borcunuz oluşur.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Vergisini Ödemeden Hediyeyi Satabilir miyim?
Hediyeyi satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden hediyeyi üzerinize alamayacağınız için satamazsınız.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst