etil alkol rp satın al
chat ege.net

Amerika - Avrupa Hitleriniz Buraya:)Reklam...

Katılım
21 Ara 2005
Mesajlar
4,812
Beğeniler
2
Konum
Turkiye
#1
Sadece ve sadece Yurt dışı Hitine sahip web sitelerinize reklam vermek istiyoruz.

NOT : Lütfen Türkiye hitlerini yazmayınız. %40 yabancı %60 türk hitim var diyen webmasterların mesajları değerlendirilmeyecek. Aradığımız hit Amerika ve Avrupa. mesaj gayet açık.

en az %70-80 yabancı hite sahip ise sitenize görüşelim

Amerika - kanada - Fransa - Avusturya - ve diğer ülkeler tercih nedenidir

Asya ülkelerinin hitleri ile ilgilenmiyoruz.

Adbrite ve diğer reklam networklarını kullanacağız ama öncelik Türk webmasterların olacak. En azından paramız ilk etapta ülkede değerlensin:)


reklam fiyatlarında " uçmazsanız " uzun dönemli reklam çalışması düşünüyoruz. " uçmak " kelimesi çok açık sanırım. kelime analizi yapmaya gerek duymadım

lütfen :

-web site adresinizi
- reklam alanlarını
- hit trafiğinizi ( ülke ağırlıklı )
- tekil ve çoğul hitinizi
- PR değerinizi
- ve istatistik görebileceğimiz adresinizi
- talep ettiğiniz ücreti

yazınız.

projemiz şu an hazırlanıyor. 10-15 gün içinde ( aksilik olmazsa eğer ) hayata geçireceğiz. şimdiden görüşmek istiyorum ilgili arkadaşlarla. bir değerlendirme ve analiz yapalım beraber.

teşekkürler

NOT 2 : İngilizce ve Yüksek hitli siteler tercih edilecektir.

NOT 3 : Lütfen sadece yukarıdaki mesajın içeriğine uygun olarak cevaplayınız. alakasız PM ler atmayınız. sonra " pm attım neden cevap yazmadın " diye 3-4 pm arka arkaya atanlar var. çok itici oluyor.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst