etil alkol rp satın al
chat ege.net

Anındabeğeni Facebook Beğeni Hilesi +100 Kredi Ücretsiz

Katılım
22 Şub 2016
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Yaş
24
#1
Facebook beğeni hilesine gitmek için tıkla.
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere facebook beğeni hilesi, facebook durum beğendirme, facebook sayfa beğendirme ve facebook takipçi arttırma hileleri hakkında bilgi verip bu hileleri kullanabileceğiniz siteyi anlatıp kolayca takipçi ve beğeni kasmanızı sağlayacağım.

Facebook Beğeni Hilesi Nedir?
Facebook beğeni hilesi nedir sorusunun cevabı aslında basit. Facebookta beğeni kazanmanızın kolay yoludur. Arkadaşlarınızın ya da takipçilerinizin sizin paylaşımınızı beğenmesini beklemeniz yerine*facebook beğeni hilesi kullanarak beğeni sayınızı kolayca yükseltebilirsiniz. Havuz sistemine dayalı tüm hileler bu hizmeti ücretsiz sağlamaktadır. Ücretsiz sunulan hileleri kullanarak facebook durum*beğendirme hilesi ile durumlarınızı, facebook fotoğraf beğendirme hilesi ile fotoğraflarınızı beğendirebilirsiniz. *Sayfa beğendirme ve takipçi arttırma ile etkileşiminizin %400'e kadar artmasını sağlayabilirsiniz. Anında beğeni likeme servisi size bu hizmetlerin hepsini ücretsiz sağlamaktadır.

Facebook beğeni hileleri daha doğrusu tüm sosyal medya hilelerinin mantığı havuz sistemi mantığı ile çalışmaktadır. Kullanıcılar siteye bilgilerini girdikleri andan itibaren havuz sistemine dahil edilirler.

Havuz Sistemi Nedir?
Siz birilerinin paylaşımını beğeniyorken başkasıda sizin paylaşımınızı beğenir. Örneğin; siz Ahmet adlı kullanıcının durumunu beğenirken Ahmet' te sizin fotoğrafınızı beğenir. Yani bir nevi karşılıklı beğeni uygulaması denebilir.

Anında Beğeni Facebook Beğeni Hilesinde Neler Yapabilirim?
Havuz sistemi ile çalışan beğeni hilelerinde ücretsiz olarak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Genelde havuz sistemi ile çalışan hilelerde sadece durum beğendirme hilesi olur. Benim bahsettiğim Anında Beğeni hilesinde durum beğendirme hilesinin yanı sıra bir sürü hile hizmeti mevcuttur.

Durum Beğendirme Hilesi: Durum beğeni hilesinde paylaştığınız durumlar en yeniden en eskiye sıralanır ve beğendirmek istediğiniz paylaşımı seçersiniz. Anında beğeninin size sunduğu hizmet ile seçtiğiniz*durumu kaç kişinin beğeneceğini seçebilirsiniz.

Fotoğraf Beğendirme Hilesi: Fotoğraf beğendirme hilesine giriş yaptığınızda facebookta paylaştığınız fotoğraf albümünüz sıralanır. Beğendirmek istediğiniz fotoğraf hangi albümdeyse albümü seçersiniz ve fotoğrafı beğendirme işlemini başlatırsınız. Belirlediğiniz miktar doğrultusunda fotoğrafınıza beğeni işlemi uygulanır ve etkileşiminizin artmasına yardımcı olunur.

Sayfa Beğendirme Hilesi: Sayfa beğendirme hilesi aslında türkiyede ilk Anında Beğeni' nin kullanıcılarına sunduğu bir özellik. Hesabınız üzerinden açılmış ne kadar sayfa varsa hepsi sayfa beğendirme hilesi sayfasında listelenir. Hangi sayfayı ya da sayfanın durumunu beğendirmek istiyorsanız seçersiniz ve beğenilerinizi yükseltip sayfanızın etkileşimini arttırırsınız. Sayfanızın etkileşimi arttıkça daha fazla insana erişecek ve daha fazla tanınacaksınız.

Yorum Beğendirme Hilesi: Yorum beğendirme hizmetimizde mevcut. Anında beğeni aslında tamda yorum beğendirme sayfasında size çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Diğer facebook beğeni hilelerinde yorum beğendirebilmeniz için yaptığınız yorumun idsini ve paylaşımının idsini girmeniz gerekirken anında beğenide sadece paylaşımın yanındaki yorumları listele butonuna basıp istediğiniz yorumu beğendirebiliyorsunuz. Anında beğeni size bu noktada sağladığı kolaylık ile saniyeler içinde beğeni işlemini yapmanızı sağlıyor.
Anında Beğeni bilgilerime nasıl ulaşıyor, ulaştığı bilgileri 3. kişilerle paylaşıyor mu?
Anında beğeniye girerken kullandığınız access token ( erişim kodu ) ile durumlarınıza ve ad soyad gibi birkaç bilginize erişebiliyoruz. Bu bilgileri almamızın amacı sizin anında beğeniyi kullanırken zorlanmamanız ve saniyeler içinde beğeni işlemini yapabilirsiniz. Sizin bilgilerinizi almamızın tek sebebi aslında tam olarak bu. Hem zamandan kazanıp daha hızlı işlemlerinizi yapabiliyorsunuz hem de hesabınızın çalınmaması için kendi güvenlik önlemlerimizi uyguluyoruz.
Facebook Beğeni Hilesi Kullanmak Güvenilir mi?
5 yıllık tecrübemizle size söylüyoruz ki internette bulunan hilelerin büyük çoğunluğu eğeni servisinin alt yapısı ile oluşturulmuştur. Ama alt yapı Anında beğeni servislerine bağımlı olmasına rağmen bilgilerinizin 3. parti insanlarla paylaşıldığı birçok hile mevcuttur. Bu yüzden bilgilerinizin kimseyle paylaşılmaması, hesabınızın çalınmaması veya kapatılmaması için sadece anindabegeni.com' u kullanmanızı öneriyoruz.

Site Adresi: Facebook Beğeni Hilesi
Twitter: Twitter Takipçi Hilesi
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst