etil alkol rp satın al
chat ege.net

Asp chat scripti

war

Profesyonel
bildiğiniz bir Asp chat scripti varmı? Kaliteli birşey arıyorum portal siteme yerleştireceğim. Free olması lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

UguG

Profesyonel
"Free"

kelimesinin Türkçe'si bedava arkadaşım.

"Shoutbox" tarzı bir şey mi arıyorsun? yoksa bildiğimiz script sohbetin asp li olanını mı?

UguG' Alıntı:
"Free"

kelimesinin Türkçe'si bedava .

"Shoutbox" tarzı bir şey mi arıyorsun? yoksa bildiğimiz script sohbetin asp li olanını mı?
"Shoutbox"

Kelimesinin Turkce'si "konusma kutusu" .

Turkce 'ye sahip cikmak istiyorsan tam sahip cik. ( Bence )

Moderatör tarafında düzenlendi:

UguG

Profesyonel
Ben sahip çıkmaya çalışıyorum fakat ben konuşma kutusu deseydim o anlamayacaktı... Dikkat ettiysen " " içinde kullandım.

imzama da bakabilirsiniz. ben bu konuda duyarlı davranmaya çalışıyorum.

hukuki

Profesyonel
Hadi bunu da espri sayın " Kili kirk yarsanda, kirki da aynidir. " yerine " kılı kırk yarsan DA kırkı da aynıdır. " kullanıyoruz. :)

M

maxialem

m sitede kendimin düzenledigi bir chat var hoşuna giderse dene haber ver yollarım
tam yolu bu ama chat popta açılıyo o nedenle siteye girince chate tıkla açılır küfür korumasıda var

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet