etil alkol rp satın al
chat ege.net

Az Kullanıcı Sayısına Sahip Sohbet Uygulamaları

Katılım
23 Haz 2013
Mesajlar
242
Beğeniler
0
#1
Bazen daha az bilinen sohbet uygulamaları, diğerlerinden çok daha kullanışlı özelliklere sahip olabiliyor. Burada avantaj, bulunduğunuz ülkedeki kullanıcı sayısının az olması.
Line
Line: Line, kullanıcılarının çoğunu Asya kıtasından karşılamaktadır. Line’ın en güzel özelliği kullanıcıların giriş yaparken telefon numarası girme zorunluluklarının olmaması.
KikKik: Kanada’nın Waterloo Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirilen bu uygulamanın tablet için ayrı bir versiyonu mevcut.
BlackBerry MessengerBlackBerry Messenger: Başlangıçta yalnızca Black Berry kullanıcıları arasında sohbet imkanı veren yazılımın daha sonra İOS ve Android için versiyonları da geliştirildi. Ancak bazı ülkelerde yaygın değil.
TextSecureTextSecure: Bu android uygulamasının güvenlik özellikleri, aynı zamanda WhatsApp’taki şifrelemeden de sorumlu olan Open Whisper sistemi tarafından sağlanıyor. Bu yüzden mesaj iletimi hayli güvenli.
myChatmyChat: Tıpkı skype gibi myChat de kullanıcıya gerçek zamanlı telefon görüşmesi imkanı sunuyor. Servis sağlayıcı henüz bu görüşmeler için ücret talep etmiyor.
SIMSmeSIMSme: Almaya’da geliştirilen ve Almanya’daki sunucuları kullanan bir uygulama. Uçtan uca şifreleme kullanıyor.
WeChatWeChat: Standart iletişim özelliklerine ek olarak Çin kaynaklı bu sohbet programı, Facebook’taki zaman tüneli benzeri bir akış hizmeti de sunuyor.
SicherSicher: Uçtan uca şifreleme kullanan bir başka Alman yazılımı. Ayrıca belirli bir zaman geçtiğinde seçili mesajları silme opsiyonu da mevcut.
KakaoTalkKakaoTalk: Skype gibi Kore menşeli uygulama görüntülü görüşme olanağına sahip. “Plus Friend” özelliği sayesinde sevdiğiniz ünlülerle ilgili güncel haberlere ulaşabiliyorsunuz.
Tencet QQTencet QQ: Yine Asya’da popüler olan bu mesajlaşma uygulaması, kullanıcıları kendi alan adlarını .cn uzantsı ile kayıt ettirme olanağı tanıyor. Bu alan adı sayesinde kullanıcılara daha kolay ulaşılabiliyor.

Kaynak: http://www.pcwebim.com/az-kullanici-sayisina-sahip-sohbet-uygulamalari/
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst