etil alkol rp satın al
chat ege.net

Alış BedavaReklamSitesi.com | PageRank Sistemli Bedava Reklam Değişim Ağı

cani23

Şen Üye
Katılım
4 Tem 2012
Mesajlar
42
Beğeniler
0
Yaş
30
#1Site: www.bedavareklamsitesi.com

Açıklama:
  • Sitemiz bir reklam değişim ağıdır ve isterseniz metin reklam, isterseniz banner reklam verebilirsiniz. Alanında lider bir sistemdir.
  • 4500 civarı yayıncı web sitemiz vardır. Aylık ortalama 2,000,000 tekil gösterim sayısı ile hızla büyüyoruz.
  • Bu dev reklam değişim ağına katılarak tamamen organik bir şekilde hit kazanabilirsiniz. Reklam verdikten sonra google analytics ile hitlerin yüzlerce siteden sizin sitenize geldiğini görebilirsiniz.

2 çeşit reklam verme türümüz vardır;
  • Ücretsiz Üyelik İle: Reklamınızı metin (text) şeklinde verebilirsiniz. Sizin reklamınız başkalarının sitesinde yayınlanacak, onların reklamı ise sizin sitenizde yayınlanacak.

  • Vip Üyelik İle: Kendi sitenizde reklam yayınlamaya gerek kalmadan reklamınızı ister metin ister banner şeklinde verebilirsiniz. Reklamınız tüm yayıncılarımızın sitelerinde ücretsiz reklamlardan 20 saniye sonra banner olarak çıkar ve yüzlerce kat daha fazla görüntülenir. Aylık 25 tl'dir 3 aylık alımda ise yalnızca 50 tl'dir.======================================================
# SIK SORULAN SORULAR #
======================================================

# Sistem Nedir - Ne İşe Yarar ?
-Reklamınızı sisteme ekledikten sonra sizin reklamınız diğer üyelerin sitelerinde yayınlanır, böylece sitenizi daha çok kişi bilir ve ziyaret eder.
Bu sayede google ve alexa gibi yerlerde sitenizin değeri artar.

# Nasıl Organik Hit Kazanacağım ?
-Verdiğiniz reklama diğer sitelerden gelen tıklamalar sayesinde tamamen organik bir şekilde hit kazanacaksınız. Reklam verdikten sonra google analytics ile hitlerin yüzlerce siteden sizin sitenize geldiğini görebilirsiniz.

# Hangi Boyutlarda Reklam Verebilirim ?
- Tek bir reklam ekleyerek tüm boyutlarda otomatik olarak reklam vermiş olursunuz. Reklamınız şu boyutlara göre otomatik olarak ayarlanır.
125x125, 234x60, 468x60, 728x90, 250x250, 300x250, 125x600, 160x600

# Sisteminizde Kaç Üye, Kaç Yayıncı Site ve Kaç Reklam Var ?
- Sistemimize kayıtlı üye ve web site sayısını güncel olarak anasayfamızdan görebilirsiniz. Şu an için 4000 civarı üye, 4500 civarı yayıncı site ve 2500 civarı reklam bulunmaktadır.
======================================================
Detaylı Reklam İstatistikleri
======================================================
======================================================
Yayıncı Sitelerde Yayınlanan Ücretsiz Reklam Modeli Örnekleri
======================================================

(Verdiğiniz Tek Bir Reklam İle Reklamınız Aşağıdaki Tüm Boyutlarda Görünmektedir !)
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst