Ben Gidiyorum...

S

sevdik

Arkadaşlar bu topici yazmamın sebebi Uzun bir süre aranızdan ayrılıyorum.

Gerek sedo gerek google artık bazı şeylere dur demek zorundayım 7Tane domaini bir arkadaşa bıraktım. Artık ugrasılmıyır. Dürüstçe iş yapmaya çalıştım sedo uyeliğimi sıfırladı. Google indexlemiyorn sayfaları filan derken

Beni burda tanıyan az çok arkadaşlar bilir Sedonun parasıyla birşeyler yapacaktım. Pc alacaktım ve 3müşterim hazırdı.Ama olmuyorsa olmuyor bazen

3Ay sonra görüşmek üzere Herkes kendine iyi bakın geri döndüğümde inşallah hepiniz bolca para kazanıyor olursunuz ve tartışmasız bir ortam yapmış olursunuz.

Ben gidiyorum bir yerde çalışmaya sabah 08.00 akşam 22.00 En azından hakkımla ve paramı alıyoru olacagım.

R

Radyoblue

eyvallah sevdik,08.00 - 22.00 ha :D Ne diyim Allah yardimcin olsun.Kendine iyi bak.

yakese

Profesyonel
kardeş nankör bir iştir internet bazısına güler bazısına somurtur Allah yardımcın olsun ama tamamende bırakma

evet ne diyelim yolun acık olsun ama bu internetin kokusunu alan bir daha bırakamaz bunu bil.. sigaradan beter...

hayatında başarılar dilerim...

ama bi şe söylemek istiyorum. bu forumda çok provokasyon yaptın ve sen paranı alamadın. o zaman seni çok kişi uyarmıştı. ama işte tanrının sopası yok ki... inşallah sende yanlışlarını görmüş buradan bir şeyler öğrenmişsindir..

saygılarımla..

T

tahtakale

Evet, hayatında başarılar.En iyi para kazanma yöntemini seçmişsin.
Forumda provakasyon yapmakla ve hileli siteler yapıp ben yönetmiyorum, çok dürüstüm demekle olmayacağını anlamışsın.

C

c4®

inşallah umduğunu bulursun ama , ben aramızdan çok zor ayrılacağını biliyorum , Permission 'ındada dediği gibi bu internet sigara gibi ; yaktıkça yakası geliyor insanın ;) Sende 22.00 'de gelir takılırsın burlarda yaws zor mu ;=) Ben 3 ayımı günde 4-5 saat uyuyarak geçirdiğimi hatırlıyorum.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)