Bilisimist.Net Beni Kandırmaya Mı Çalışıyor ?

Eski Rumuz
filmizlepin
ÖDEME KISMINDA SADECE BU AY İÇİN 14 LİRA ÖDEMEM GÖZÜKÜYOR
Adsız.png
FAKAT TİCKET ATIP MESAJ ATTIĞIMDA BENDEN GEÇEN AYIN VE BU AYIN PARASINI ALIYOLAR. + AYIN 15 İNDE YİNE HOSTİNG PARASI ÖDEMEK ZORUNDAYIM ?

ggg.png

Eski Rumuz
filmizlepin
Ek olarak açıklama ; soylediğim cevaplara karşı halen bir yanıt alamadım, sitemin yedeklerini istedim, hosting kapalı olduğu için yedeklerini vermediler ücretini ödemeden veremiyoruz diyolar haram zıkkım olsun o para

Filmatinesi

Onaylı Üye
Güzelnet'e geç krallar gibi ilgileniyorlar. Ben yaklaşık 8-9 yıldır kullanıyorum ve 1 TL kalsa hesabımda ona bile tenezzül etmiyorlar.
Teknik destekleri de hiç değişmedi hep ilgililer.

Eski Rumuz
filmizlepin
adamlar göz göre göre 5 aylık emeğimi vermiyorlar verdikleri cevabı lütfen okuyun !!!! forum adminlerinden ricam bilisimist eğer reklam veya farklı birşey verirse almasın

Filmatinesi

Onaylı Üye
Kurumsal olamayan firmaların sıkıntısı da bu zaten. Bir kural yok, kanun yok. Kafasını bozduklarında kendi kurallarını belirliyorlar hemen

Eski Rumuz
filmizlepin
Ne diyim ya attığı mesaja bak

Merhaba,
Şikayetlerinize lütfen " para haram zıkkım olsun " da ekleyiniz bu cümleniz üzerine size hizmet sağlanmamaktadır , aldığınız hizmetin parasını ödemek zorundasınız zamanında ödemediğiniz faturalardan sorumluluk bize ait değildir !
İyi Çalışmalar.
Yardımcı Olabileceğim başka konu varsa lütfen belirtiniz.

Eski Rumuz
filmizlepin
ARKADAŞLAR SON OLARAK EKLİYORUM ; bilisimist.net sitesine giriş yaptığımda hesabımı silmişler giremiyorum '!!!!!

Eski Rumuz
filmizlepin
Kardeşim hesabımı az önce komple silmişler giremiyorum !! ne desem boş valla billa

Cimcime_Cool

Onaylı Üye
sikayetvar.com'a baktım da 42 şikayet var bu firma ile ilgili ve 1 tanesi için dönüş yapmış. Diğerleri için dönüş bile olmamış.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)