bira dökülen laptop ekranı

ploop

Onursal Üye
laptop ekranıma bira döküldü. üstten silsem de geçmedi, bira dökülen yerin izi belli oluyor. bunun temizlenme gibi bir olasılığı var mı yoksa illa para mı bayılmak lazım.

atay

Müptela
geçenlerde bir arkadaşımın laptop ekranında çatlat olmuştu, servise götürdü.

yetkili servisine götürdü laptop ekranlarının çok organik olduğunu ve onarılamadığını söylemişler, yeni ekran almış. 600 ytl bayılmış. umarım senin ekranın macerasıda bu sonla buluşmaz :)

BiLHost

Müptela
Bir bira da sen al eline..Otur laptopla karşılıklı iç işte ne güzel :)

Sessiz bir arkadaş..Ne desen dinler :)

xfatihx

Müptela
Senin ki leke yine iyi benim ekran çatladı :D
Hazır konu açılmışken soriyim
Ekranın en üst kısmına hafif bastırdım çatladı içindeki sıvı aktı ama çalışıyor ve çatlak giderek yayılıyor.
Bu garanti kapsamına girer mi arkadaşlar

otistiq

Yeni Üye
içkiyi BU kadar cok seviyorsanız bence ateşide sevin :).. Yadırgamıyorum sadece kendi insanlarım için üzüldüm bir an.. Belkide Haksızım..
Laptop a gelince.. NAZAR bONCuğu taksaydn keske.. Ama böyle Olmasını sen Deiil Allaha istedi bunuda göz önüne al derim..geçmiş olsn....

firar

Müptela
bi hocaya okutsan bide oy atacağıpartiyi değiştirirsen hallolur ploop :p geçmiş olsun bu arada camsil falan denedinmi?

xfatihx

Müptela
Google amcadan baktim
Bira lekesi
Sabunlu suya biraz amonyak karıştırın ve lekelenin üzerine sürün.

BiLHost

Müptela
Mayonez tek başına yetmez..Biraz ketçap,biraz marul,birkaç dilim salatalık turşusu,isteğe göre hardal,ve hamburger eti..Keypad'in üzerine koy bunları,üzerine ekranı kapa..Al sana mis gibi LapBurger :D

akon

Müptela
Mayonez tek başına yetmez..Biraz ketçap,biraz marul,birkaç dilim salatalık turşusu,isteğe göre hardal,ve hamburger eti..Keypad'in üzerine koy bunları,üzerine ekranı kapa..Al sana mis gibi LapBurger :D
:)valla ploop senin üzerine dökecek bence bunları :)

trextra

Müptela
iyide bu tekstil ürünleri için geçerli. ekran yüzeyine mayonez sürmekten başka çare yok. söylediğim şey bilimsel açıdan ispatlanmış zaten, googledan bakabilirsiniz.
Yanlış anlama sadece garip geldide :) Bira dökülmüş bir notebook ekranına mayonez sürmek nasıl bilimsel oluyor? Ve yine ayrıca hangi bilim dalıdır bu :p Hani kimin aklına gelir böyle birşey onu merak ettim.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.