etil alkol rp satın al
chat ege.net

Bitcoin Cash Avantajları

sevkibilge

Onaylı Üye
Katılım
24 Haz 2016
Mesajlar
39
Beğeniler
0
#1
Günümüzde pek çok farklı kripto para sistemleri kullanıcıların hizmetine sunulması adına yazılımcılar tarafından yazılmaktadır. Bunlar arasında yerini almakta olan Bitcoin Cash sistemi de yakın zamanda hizmete girmiş bulunuyor. Bu durumun gerçekleştirilmesiyle birlikte kullanıcıların çoğunun daha fazla kazançlar elde etmelerine ve sistemin daha da özellikli bir yapıya sahip şekilde karşımıza çıkacağını işaretlemektedir. Sizlere bu konular hakkında ve Bitcoin Cash avantajları konularını detaylı şekilde anlatmaya çalışacağız.

Bitcoin Cash ile ilgili pek çok farklı konuşmalar dönmektedir. Durumların kesinleşmesi belirli olmasa da konular hakkında kullanıcıların kafalarını karıştırmakta olan bazı sorular bulunuyor. Bu soruların cevaplarını da bu yazımızda belirtmeye çalışacağız. Öncelikle Bitcoin Cash hakkında biraz bilgi edinelim. Bitcoin Cash resmi sitesinde yapılmakta olan açıklamalar neticesinde sistemin hangi konularda kullanıcılarına hizmet vereceği hakkında net karar verilmiş bulunmaktadır. Sistem internet üzerinde eşler arasında gerçekleştirmek istedikleri elektronik para birimidir. Herhangi bir merkezi konuma sahip olmadan bu işlemlerine devam etmektedir. Üçüncü şahıs kişiler veya farklı bankalar tarafından kontrol edilmesi henüz mümkün olmayan bir sistem ile tasarlanmıştır. Tamamen kendisine özgün şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. En iyi avantajlardan bir tanesi ise herhangi bir banka veya merkezi kuruluşa bağlı olmadan hizmet vermesidir.Fork İle Bulunan İlişkileri Hangi Durumda
Bitcoin Cash sistemini aktif olarak kullanmakta olan kullanıcılar forkun BIP148 bitcoin ağını ikiye bölmesini başarabilmesi sonucunda gerçekleşebileceğini düşüncelerine varıyordu. Dolayısı ile kullanıcıların Bitcoin Cash fikrinin BIP148’in kabul edilmesi durumunda işleme gireceği hakkında bilgiye sahip oldukları için bu durumun blöf olduğunu benimsiyorlardı. Bu konular hakkında pek çok farklı konuşmalar yapılmış bulunmaktadır. SegWit2x tarafından yapılan açıklamalarda da şu cümlelere öncelikle yer verildi; istiyoruz ki SegWit2x sisteminin başarılı bir şekilde uygulanır ve sorunsuz olarak işlemlerine devam eder. BIP148 tehditlerine karşılık olarak bu sistemin gerçekleşmesi durumunda Bitcoin topluluğun rahat nefes almalarına olanak sağlayacaktır. SegWit2x sisteminin aktif hale getirilmesi ve ortada bulunmakta olan bu tehdidin kaldırılması için elimizden geleni yapacağız. Açıklamalarında bulundu. Bu konuşmalara bağlı olarak sistemin yani SegWit2x başarılı şekilde hizmet vermesiyle ayrılmanın önleneceği kanısına varmışlardır. Oysa SegWit2x ilk adımı olan BIP91’de kabul edilince, Bitcoin kullanıcıları arasında farklı düşüncülerin ortaya çıkması ve aynı zamanda Soft-Fork olmaz gibi düşünceler oluşturdular. Fakat yeni yeni farkında olduğumuz bir durum var ki Bitcoin Cash kurucuların ve destekçilerinin farklı düşüncülerin olduğu kanısı bulunmaktadır.

Bitcoin Cash Avantajları Nedir
Bitcoin Cash’ın en önemli avantajlarından bir tanesi de Bitcoin sisteminden daha hızlı şekilde işlemler görmektedir. Bu yüzden diğer kullanıcıların bu sistemi daha da fazla kullanmasına olanaklar sağlamaktadır. Klasik para birimlerinden daha güvenli şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün yeni bir tane kripto para piyasası meydana gelmektedir. Bununla birlikte kullanıcılar hangi sistemde hizmet alacakları konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bitcoin Cash bu durumda diğer kripto paralardan daha hızlı işlemler yaptığı için ilk tercihler arasında yerini almaktadır. Farklı bir kullanıcının hesabına giriş yaptığınız zamanlarda sizlerden daha önce hesaplara aktarmış olduğu belli başlı anahtar şifrelemeleri istemektedir. Diğer yollar ile de bu anahtar şifreleri kırmak neredeyse imkansız durum haline gelmiştir. Sizlere verilen anahtar şifreleri ile giriş yapmadığınız sürece sizleri sisteme almamaktadır. Buda diğer kullanıcıların hesaplarınıza erişmesine engel olmaktadır.Bitcon Cash'ın bu avantajları son dönemlerde de olumlu sonuç vermiş gözüküyor.Öyleki son zamanlar da yaptığı yükselişlerle dikkatleri tekrar çekmeyi başaran Bitcoin Cash adeta kullanan daha bırakamıyor cinsinden yoluna devam etmektedir.Şu kesindir ki Bitcoin ile kıyaslandığı zaman özellikle transfer açısından bir hayli önünde duruyor.Son olarak Bitcoin Cash kripto paralar arasındaki hızlı transfer özelliğinin yanı sıra hali hazır da kullanmış olduğumuz uluslararası Havale ile de yarışır durumdadır.

Bu Durum Bitcoin İçin Hangi Farklılıklar Yaratıyor
Bu durum Bitcoin için hangi durumların ortaya çıkarmasına sonuçlar doğurabilir? Bunun için net bit cevap veremeyiz. Çünkü sistemde bulunan veriler Bitcoin için herhangi bir anlama geldiği veya hangi durum anlamına gelmediği konularına açıklık getirebilir. Fakat bazı önemli noktalar burada bulunmaktadır. Durum hakkında belirtilmekte olan soru kalıpları ise şu şekildedir; Bitcoin Cash’in yeni madencileri kimler olacak? Hangi durumun hash oranı daha fazla olabilir? Her iki para da bu durumlar neticesinde PoW sistemi olarak adlandırılan Double – Sha256 sistemini kullanacaktır. Bir diğer sorular da Fiyat Oranları nasıl olacak? Gibi durumlara yol açmaktadır. Genel olarak bu durumlarla karşı karşıya gelmemizle birlikte kesin ve net şekilde bir karar verememekteyiz. Çünkü sistemin daha önce planlanması ve Bitcoin Cash durumun ileri ki zamanlarda ne kadar büyük bir kripto para haline geleceği hakkında net kanıya varmış değiliz. Bunun hakkında da öngörülü olarak belirli kesin karar verme olanaklarımız bulunmamaktadır. Yaptığımız bu değerlendirmeler sonucunda kullanıcılarımıza sunacağımız tek bir önerimiz bulunmaktadır. Buda eğer kullanıcılar kazançlarını daha da fazla bir miktara yükseltmek isterlerse bütün kazançlarını 1 Ağustostan önce borsadan çekmeleri gerekmektedir. Yaşanacak olan ani bir gelişme ile borsada bulunan yatırımlarda düşüşler meydana gelebilir.İyi Forumlar.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst