etil alkol rp satın al
chat ege.net

Bitcoin Vault ve Miningcity İle Kazanma Fırsatı!

cyberyakup

Onaylı Üye
Katılım
21 Haz 2017
Mesajlar
16
Beğeniler
3
#1
unnamed.jpg


2020 yılı Kripto Para piyasasında bir hayli ilgi gören Bitcoin Vault (BTCV) üretimi çok ciddi manada ilgi görmekte. Bitcoin Vault, yakın bir geçmişte Bitcoin forku ile oluştuğu için Bitcoin gibi toplamda 21 milyon adet olacak. Bitcoin Vault‘u bu kadar hızlı geliştiren, yüksek piyasa değeri oluşturan en önemli etkenler ise;
# Merkeziyetsiz bir kripto para altyapısı olması
# Mining Havuzlarının herkese açık olması
# Güvenlik boyutunda sunulan özelliklerin BTC ‘dan daha gelişmiş olması.
# Güçlü alt yapıya sahip 6 borsada işlem görüyor olması
# Mining tesislerini Minebest gibi sektörde söz sahibi bir şirketin yapıyor olması
# Mining City projesi üzerinden herkesin katılabileceği Cloud Mining imkanı sunulması Kullanıcılar, üreticiler ve yatırımcılar açısından 2020 yılının en çok dikkat eden kripto paralarından Bitcoin Vault için kullanılan şu slogan dikkat çekmekte; 2010 yılında Bitcoin Madenciliği yapmak nasıl büyük bir imkan ise, 2020 yılında Bitcoin Vault Madenciliği yani üretimi yapmak o derece büyük bir fırsat.

Bitcoin Vault Resmi Web Sitesi
https://bitcoinvault.global/

Bitcoin Vault Güncel değer;
https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-vault/

Minincity Refli Kayıt Linki (Arkadaşlar Siteye Referanslı Kayıt Olmanız Gerekiyor. Benim Linkim Yada Başkası Farketmiyor)
https://me.miningcity.com/referral-register/cyberyakup
Refsiz Link
https://me.miningcity.com

Sistemin Nasıl Aktif Edileceği İle İlgili Video Linki:

Arkadaşlar sistem ile ilgili bir kaç haftadır araştırma yapmaktaym. İkna edici yönleri olduğu kadar kafa karıştıran yanlarıda var. Bilgi paylaştıkça güzeldir. Sizlerinde yorumlarını bekliyorum.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst