Bizim Devreler Nerdesiniz?

2003-2004-2005-2006 dönem forum ahalisi nerede?
Ne iş yaparsınız, haliniz nicedir?

Ben 2 erkek çocuk babası oldum. Bilgisayar teknik servisi açtım, şimdilik hayatım iyi gidiyor. Memnunum.
Bu forumdan öğrendiklerim sayesinde hayatımı kazandım. Umarım bizim devreler de hayatlarından memnunlardır.
37 yaşındayım. :tili

akn~

Profesyonel
Allah daha mutlu etsin inşallah :) Bizler yeniyiz fakat forumda birçok eski arkadaşımız hala duruyor

Taylan

Üyeliği durduruldu
O kadar eski değilim ama o dönemdekilerin aktif olduğu her mesaj grubunun farklı renklerde olduğu davetiyeli sistemin olduğu dönemlerin sonuna yetişebildim. Maalesef eskisi gibi değil. O zamanların ayrı bir güzelliği vardı. Tekrar o ortamları yakalayacağız inşallah.

Devrelerin çoğu köşeyi döndü foruma bakacak zaman bulamıyorlar tahminimce :D

1999-2000 li yılların başında doruknet ircd ortamına takılan varmıydı bu forumda hiç.

Eskiden şu forumda ne kavgalar çıkardı be. Kızıp küsenler forumu terk edenler, mesajlarını sildirenler yeni forum kurup arkadaşlarını da terk etmeye zorlayanlar falan.

Şu mazinin derinliklerinden gelen içli mesajları merak ediyorum. :)
Artık herkes olgunlaştı, geriye dönüp bakıldığında komik geliyordur bazı şeyler.

Haydi devreler üşenmeyin de dökün içinizdekileri.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
Yönetici
Administratör
Onursal Üye
Onaylı Üye
Bende 35 yaşındayım ama geç farkettim bu işleri :) Allah bağışlasın çocuklarını. Bende 3 aylık bir kız babasıyım. Her ne kadar eski üyelerle pek tanışmasakta, boş kaldıkça eski mesajlara bakıyorum. Gayet güzel bir aile ortamı varmış. Keşke o günleri tekrar kurabilsek. Ama seninde dediğin gibi, para mevzusu işin içine girdi ne yazık ki. Karşılıksız bilgi pek verilmiyor. Zorda olsa bir çözümü var eskisi gibi bir ortam kurmanın. Bununla ilgili planlarımızda var. Ama şimdilik bizde kalsın:) Fakat bu aşamada tecrübeli üyelerden de destek görürsek, değmeyin keyfimize :)
Bu arada hoşgeldin :)

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

selim61

Onaylı Üye
Forumda takıldığım zamanlarda üniv.deydim okudum bitti şimdi bilgisayar mühendisiyim.İş hayatımıza odtü teknokentte devam ediyoruz, iyinet bana çok şey kattı. Forum da zamanla eridi gitti. Tüm suçlu yine üstüne basarak söylüyorum iyinetadmin in ukala kişiliği :)
Bu mesaj sayesinde bende üyelik tarihimi avatar yanında göreceğim sırf ondan yazdım :D

Nasıl köşeyi döndüğünü anlat bakalım. Genç arkadaşlara motivasyon olsun.
Net islerinden elimi etegimi cektim, okulu bitirip adam gibi is buldum. Geceleri uyuyup gündüzleri insan icinde bulunmaya basladim. Evlendim :) Tüm sunucularimi devrettim, hostingi sadece hobi sitelerim icin kullaniyorum.

Herkese tavsiye ederim...

Eski Rumuz
Eski Nick
Benim girdiğim zamanlarda süperdi iyinet, girdiğimde çıkasım gelmiyordu ve o zamanda eskilerden bir çok arkadaş vardı :)

HitcH

Pratik Üye
Şimdi baktım da 2004 yılında üye olmuşum. 9 yılı geçmiş ben buraya üye olalı. Zaman çok çabuk geçiyor.

Bende bu forumdan çok şey öğrendim. Zamanında çok şey kattığımı da düşünüyorum. iyinetadmin'e ettiğim doğru sözlerden dolayı en az 9 kere bu köyden kovulmuşluğum vardır. :)

Şimdi başkaları tarafından yazılan bir çok mesajın komik geldiği gibi, o zamanlarda kendi yazdıklarımda komik geliyor gerçekten. Hatta benim yazdığıma inanamadığım mesajlarım bile vardır.

Şu anda yine çok şükür web işlerinden ailemin geçimimi sağlıyorum.

Allah hepimizin çocuklarını analı babalı büyümeyi nasip etsin. Benimde 3 yaşında bir kızım var.

NeFuSa

Müptela
Merhaba,
Ben de özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışıyorum.
Haziran 2013'te evlendim ve hayatımdan memnunum.
İnsanlar artık aradıklarına daha çabuk ulaşmak istedikleri için forumları tercih etmiyorlar, bloglardan alacağını alıp işlerine devam ediyorlar.
O yüzden forumlarda eski hava dediğiniz ortamı yakalamanız çok zor.
Herkese iyi çalışmalar.

peep

Onaylı Üye
herkes evlenmiş ben hala bekarım :p
@bilgi de bekar o yüzden sorun yok

herkeşe selamlar

wade06

Profesyonel
Ben o kadarda eski değilim sanırım bakalım kac yılı üyesiymişim :D

netster

Profesyonel
hey gidi günler hey.. iyinetadmin paso milleti banlayıp dururdu. O dönemlerde en az 8-10 defa banlanmıştım heralde.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 2)