Blogger hesabındaki adsense tıkları nerden görülüyor

alexius

Profesyonel Üye
arkadaşlar geçenlerde can sıkıntısından bir kaçtane blogger açtım ve 10 dk sonrasında google den hit gelmeye başladı. Bu çok güzel, güzelde bu blogger daki adsense reklamlarının raporlarını nereden görüyoruz acaba onu bilen varmı ?

Senol

Onursal Üye
Onaylı Üye
blogger panelinden gorunmuyor hocam o tıklar ayrıca kanalda acamıyorsun sanırım bir yolunu bilen varsa yazabilirmi

alexius

Profesyonel Üye
tamam zaten blogger daki adsense yi aktif ederken asıl kullandığım hesap ile ilişkilendirdim ve bir mail geldi bunu yapan sizmisiniz diye evet diyip aktivasyonda yaptım ama bu raporların nerden alındığına dair bi bilgi bulamadım

TheFF

Profesyonel Üye
url kanalı oluşturanbilirsin ya da blogger'ın eklentisi yerine direk HTML/javascript bölümünden istediğin kanaldan aldığın kodu koyabilirsin..

mathiaxbars

Müptela Üye
htlm ile koyuluyoda otomatik bende yapamdım hesanızı kullanıyolar izzin veriyomusunuz diyolar veriyorumda izin reklamları hangi kanalda gösteriyolar nebilecem

gokhans19

Müptela Üye
TIklar adsense hesabınzıda görünüyor ama kanallar olmadığı için sadece tıklar görünüyor..

gokhans19

Müptela Üye
yani diyosunki toplamda buradaki tıklar gözüküyor ama kanal verisinde geçmiyor bu.
Yani sana şöyle söyliyim:

2 reklam yayınlıyosun 1ine kanal oluşturdun diğeri kanalsız.
Kanallıdan 20 hit geldi kanalsızdanda 10 hit geldi kanallıya 2 tıklama kanalsızsa 3tıklama var.Adsense hesabında toplam 30 hit kanaldan 20 hit görünür kanaldan 2 hit aldığın görünür toplamda ise 5 hit aldığın görünür.Yani sadece kanal diye bişey görünmez tık ve ücreti gelir...

alexius

Profesyonel Üye
Yani sana şöyle söyliyim:

2 reklam yayınlıyosun 1ine kanal oluşturdun diğeri kanalsız.
Kanallıdan 20 hit geldi kanalsızdanda 10 hit geldi kanallıya 2 tıklama kanalsızsa 3tıklama var.Adsense hesabında toplam 30 hit kanaldan 20 hit görünür kanaldan 2 hit aldığın görünür toplamda ise 5 hit aldığın görünür.Yani sadece kanal diye bişey görünmez tık ve ücreti gelir...
ok anladım teşekkürler .

XizoR

Şen Üye
Google da sitenizin hemen indexlenmesi garip benim sitelerim 1 hafta oluyor daha indexlenmedi :D

sitenize bakabilirmiyim adresini yazarmisiniz

mustafa

Pratik Üye
blogspot dan gelen tıkları görüntülemek için url kanal oluşturun.blogismi.blogspot.com diye.

gokhans19

Müptela Üye
Google da sitenizin hemen indexlenmesi garip benim sitelerim 1 hafta oluyor daha indexlenmedi :D

sitenize bakabilirmiyim adresini yazarmisiniz
Bloggerden blog açarsan içine 3-5 mesaj yazdıktan sonra biraz geç indexlenir ama 1-2 hafta sonra 1 mesaj yaz anında indexlenir.Ben bloguma yazı yazıyorum 10 saniye sonra googlea bakıyorum o yazımı indexlemiş..

http://geccetr.blogspot.com

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)