Blogger Türkçe tatil teması

Yeniçeri

1
Onursal Üye
Katılım
14 Şub 2009
Mesajlar
5,068
Beğeniler
72
#1
Tatil sitesi olanlar için oldukça güzel bir tema ile karşınızdayız. TravelWP Blogger Teması, gerek görselliği ile, gerekse temiz kod yapısı ve seosuyla, blogspot sitelerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir tatil temasıdır.
Temanın kullandığı manşet özelliği, tema renkleri ve yerleşimi, tatil sitesi açmak isteyen kullanıcıları fazlasıyla memnun edecektir. Blogger tatil teması ücretsizdir. Fakat tema yapımcısı, footer’da ki linklerin kalkmaması şartıyla ücretsiz olarak dağıtımını yaptığını belirtiyor. Sizlerinde kaldırmaması rica olunur.

Tema Adı : TravelWP
Tema yapımcısı : Lasantha Bandara (http://www.premiumbloggertemplates.com/)
Tema Türkçe’leştirme : Vaays.Com

Temayı yüklemeden önce , kullandığınız temanın yedeğini almayı unutmayın. Temayı nasıl yükleyeceğinize geçelim.

İlk olarak Blogger panelinize giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra, kullandığınız blogger adreslerini göreceksiniz. Bunlardan hangisine temayı yüklemek istiyorsanız, o adrese tıklayın.

Adrese tıklayıp, blogger sayfanızı açtıktan sonra, sol panelde yer alan “ Şablon “ yazısına tıklayın.Daha sonra, açılan sayfada, sağ üst köşede yer alan “ Yedekle/Geri Yükle “ düğmesine tıklayın.Aşağıda ki gibi bir pencere açılacak. Burada “Şablonunuzu düzenlemeden önce bir kopyasını kaydetmek isteyebilirsiniz. “ yazısının hemen altında yer alan, “ Tam Şablonu İndir “ düğmesine basarak, site yedeğinizi alın. ( Her ihtimale karşı yedeğinizi alın. Olumsuz bir durumda, buradan aldığınız yedeği yükleyerek, sitenizi eski haline getirebilirsiniz )Yedeğinizi aldıktan sonra, hemen altında bulunan “Sabit sürücünüzdeki bir dosyadan şablon yükleyin. “ yazsının altında ki “ Dosya Seç “ düğmesine tıklayarak, sitenize yükleyeceğiniz .xml dosyasını seçerek “ Aç “ diyorsunuz ve hemen altında yer alan “ Yükle “ düğmesine tıklıyorsunuz.Yükleme süresi, internet bağlantı hızınıza göre değişebilir. Fakat 5-20 saniye arasında bir sürede tamamlanacaktır.

Blogger sitemize, blogger temasını yüklemiş olduk. Siz, blogger panelinizin sağ bölmesinde bulunan “ Yerleşim “ bölümünden, temada kullanmak istediğiniz bileşenleri açıp, kapayabilirsiniz.

Önizleme Resim 1 | Önizleme Resim 2Kaynak : http://vaays.com/blogger-turkce-tatil-temasi-travelwp.html
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst