Bloglar arası etkileşim arttırma

Katılım
27 Şub 2019
Mesajlar
18
Beğeniler
2
Konum
ankara
#1
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi misafir yazarlık hem blog sahibine hem de yazara büyük fayda sağladığı için (Kaliteli makale, etkileşim, SEO vs.) bu gelenek halen sürmekte.Ve öncelikle bu konuyu blogcular arası etkileşimi arttıracağını düşündüğüm için açmak istedim.

Şöyleki mevcut bir blogunuz varsa ve misafir yazar kabul ediyorsanız bu konunun hemen altından blogunuzun adresi, hit bilgileri ve şartlarınız gibi bilgileri girebilirsiniz. (Mesela ortalama 250-300 kelime olsun, şu konularda olabilir ve içerisinde en fazla 2 link verilecek gibi bilgiler)

Böylece hem forumdan hem de dışarından blogunuza misafir yazarları bu şekilde davet edebilirsiniz.
Sağlık ve güzellik alanında misafir yazarlık düşünen olursa mesaj atabilirler.
Misafir yazarlık arayan veya isteyenler konunun altına yazarlarsa herkes faydalanmış olur.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst