chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Bölüm Kuralları !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
Onursal Üye
Katılım
14 Şub 2009
Mesajlar
9,786
Beğeniler
310
#1
1- Forum genel kuralları bu bölümde de geçerlidir.
2- Açacağınız konunun haber niteliği taşımasına dikkat ediniz.
3- Haberin tamamını konuya eklemeniz gerekiyor. " Yazının tamamı için tıklayın " şeklinde konu açılması yasaktır. Yazıların tamamını yayınlayıp, kaynak belirtebilirsiniz.
4- Siyasi, Dini gibi alanlarda açılan konuların, tartışmaya sebebiyet vereceğini ve kişilerin birbirlerine hakarete varan mesajlar yazmasına neden olabileceğinden, bu tür haberleri yayınlamamaya dikkat ediniz
5- Türkiye Cumhuriyet'i bölünmez bir bütündür. Her etnik kökenden vatandaşıyla bir arada yaşamaktadır. Bunun aksini legalpara eden her türlü yazının, haberin yazılması yasaktır.
6- Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarınca suç teşkil eden her türlü haberin yazılması yasaktır. Bu tarz konular açan kullanıcılar süresiz uzaklaştırılacak ve yetkili mercilerin talebi doğrultusunda, kişiye ait bilgiler verilecektir.
7- Aynı konudan birden fazla açmak yasaktır.
8- Aşağılama, argo söz kullanma, flood yasaktır.
9- Konulara " Hayırlı işler, teşekkürler, başarılar " gibi sadece mesaj sayısının artması amacıyla mesaj yazılması yasaktır. Yorumlarınız daha yapıcı ve konuyla ilgili olsun lütfen.
10- Kalın ( Bold ) yazı tipi kullanmak yasaktır. Sadece vurgulama amaçlı bazı kelimelerde kullanabilirsiniz.
11- İyinet yönetimi kuralları güncelleme hakkına sahiptir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis
Üst