chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Panel Servisleri ★ Booster ★ ile Organik %350 Takipçi Artışı! Detaylı Filtremeler ile Alanında Tek En Uygun Fiyat 35TL!

mustiefsan

Onaylı Üye
Katılım
2 Haz 2016
Mesajlar
24
Beğeniler
0
Yaş
23
#1
1.jpg

3.jpg

12.jpg

13.jpg


Açılışa özel en uygun fiyat garantisi ile 35TL!

GÜVENİLİR, HIZLI, STABİL VE SÜREKLİ GELİŞTİRİLEN ALANINDA TEK INSTAGRAM UYGULAMASI!
__________________________________________________ ______________
3 gün denemek için :
https://instabooster.pro ziyaret ediniz.

Booster'ın Tüm Özellikleri;

Takip Etme Özelliği
Bu özelliği verimli anlamda kullanmak için kendinize en az 5 adet hashtag belirleyin. Örneğin satış yaptığınız hesap Kadın Giyim ile ilgili ürünler içeriyorsa, kadınlara yönelik hashtag belirlemeniz gerekir. Bunun için detaylı bir araştırma yapın ve belirlediğiniz hashtaglere göz gezdirin, genelde ne tür insanlar paylaşım yapmış bunlara bakın. Hashtag haricinde konum olarak da bir kaynak belirleyebilirsiniz. Satış mağazanız İzmir'de bulunuyorsa, konum olarak İzmir yapabilirsiniz. Bu araç da size İzmir konumunda paylaşım yapmış kişileri takip etmenize yarayacaktır. En önemli bir diğer aracımız ise Kullanıcı Odaklı takip etmedir. Örneğin bildiğiniz bir hesap var elinizde bu @kadinbakimi olsun, ve bu hesabı %90 kadın kullanıcılar takip ediyor olsun. Siz bu hesabı bir kaynak olarak Booster üzerinde belirleyip, Booster'ın @kadinbakimi hesabını takip edenleri takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem de sizlere satış hesabınızın hedef kitleye ulaşmasını sağlayacak ve satışlarınız siz birşey yapmadan Booster sayesinde uçuşa geçecek! Tüm bu işlemleri Booster yine belirlediğiniz şekilde filtreleyerek yapmaktadır. Bunların dışında belirlediğiniz bir kullanıcı hesabı olsun. Bu hesabın son gönderisini beğenen ya da yorum yapan kişileri de bir kaynak olarak belirleyebilirsiniz.


Beğeni Yapma Özelliği
Beğeni yapma özelliğini iyi anlamda kullanmak için kendinize minimum 5 tane hashtag belirleyin. Örneğin satış yaptığınız hesap Tesettüt Giyim ile ilgili ürünler içeriyorsa, tesettürlü kadınlara yönelik hashtagler bulmanız ve bunları sistemde kullanmanız gerekir. Bunun için instagramda güzel bir araştırma yapın ve bulduğunuz hedef kitleyi barındıran hashtaglere göz atın. Genelde ne tür insanlar paylaşımda bulunmuş bunlara bakın. Bunun dışında konum olarak da bir kaynak bulabilirsiniz. Satış mağazanız Kayseri'de bulunuyorsa, konum olarak Kayseri yapabilirsiniz. Bu araç da size Kayseri konumunda paylaşımda bulunmuş kişilerin gönderilerini beğenmeye yarayacaktır. En önemli bir diğer aracımız ise Kullanıcı Odaklı beğeni yapmadır. Örneğin bildiğiniz bir hesap var elinizde bu @tesetturgiyim olsun, ve bu hesabı %90 oranında tesettürlü kadınlar takip ediyor olsun. Siz bu hesabı bir kaynak olarak Booster üzerinde belirleyip, Booster'ın @tesetturgiyim hesabını takip edenlerin gönderilerini beğenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri Booster yine belirlediğiniz şekilde filtreleyerek yapmaktadır.


Yorum Yapma Özelliği
Yorum yapma özelliğini verimli anlamda kullanmak için en az 5 adet hashtag bulin. Örneğin satış yaptığınız hesap Erkek Giyim ile ilgili ürünler içeriyorsa ve yaş grubu gençlere hitap ediyorsa genç erkeklere yönelik hashtag bulmanız gerekir. Bunun için detaylı bir araştırma yapın ve belirlediğiniz hashtaglere göz gezdirin, genelde ne tür insanlar paylaşım yapmış bunlara bakın. Hashtag haricinde konum olarak da bir kaynak belirleyebilirsiniz. Satış mağazanız Trabzon'da bulunuyorsa, konum olarak Trabzon yapabilirsiniz. Bu araç da size Trabzon konumunda paylaşım yapmış kişilerin gönderilerine yorum yapmanıza yarayacaktır. En önemli bir diğer aracımız ise Kullanıcı Odaklı yorum yapmadır. Örneğin bildiğiniz bir hesap var elinizde bu @erkekgiyim olsun, ve bu hesabı %90 genç erkek kullanıcılar takip ediyor olsun. Siz bu hesabı bir kaynak olarak Booster üzerinde belirleyip, Booster'ın @erkekgiyim hesabını takip edenlerin gönderilerine yorum yapmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri Booster yine belirlediğiniz şekilde filtreleyerek yapmaktadır. Yorumları kendiniz sistem üzerinden belirleyebilirsiniz. En az 10 tane farklı yorum eklemeniz önerilir. Yorum eklerken panelde de görebildiğiniz kodlamaları kullanarak, yorumlarınızı daha inandırıcı hale getirebilirsiniz.


DM Gönderme Özelliği
DM özelliğini verimli anlamda kullanmak için en az 5 adet hashtag bulup sisteme ekleyin. Örneğin satış yaptığınız hesap Kadın Ayakkanı ile ilgili ürünler içeriyorsa ve kadın kullanıcılara hitap ediyorsa kadınlara yönelik hashtag bulmanız gerekir. Bunun için detaylı bir araştırma yapın ve belirlediğiniz hashtaglere göz gezdirin, genelde ne tür insanlar paylaşım yapmış bunlara bakın. Hashtag haricinde konum olarak da bir kaynak belirleyebilirsiniz. Satış mağazanız Ankara'da bulunuyorsa, konum olarak Ankara yapabilirsiniz. Bu araç da size Ankara konumunda paylaşım yapmış kişilere DM göndermenize yarayacaktır. En önemli bir diğer aracımız ise Kullanıcı Odaklı DM göndermedir. Örneğin bildiğiniz bir hesap var elinizde bu @kadinayakkabi olsun, ve bu hesabı %90 kadın kullanıcılar takip ediyor olsun. Siz bu hesabı bir kaynak olarak Booster üzerinde belirleyip, Booster'ın @kadinayakkabi hesabını takip edenlere DM gönderimi sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri Booster yine belirlediğiniz şekilde filtreleyerek yapmaktadır. DM mesajlarını kendiniz sistem üzerinden belirleyebilirsiniz. En az 10 tane farklı mesaj eklemeniz önerilir. Mesaj eklerken panelde de görebildiğiniz kodlamaları kullanarak, gönderdiğiniz mesajları daha inandırıcı hale getirebilirsiniz.


Takipten Çıkma Özelliği
Bu aracımızla birlikte tek tek hesaptan çıkmakla uğraşmayıp daha iyi bir şekilde ve daha hızlı bir şekilde takipten çıkabiliriz. Bu özellikle birlikte şu tür kriterler belirleyebilirsiniz. Beni takip etmeyenleri takipten çık özelliğiyle birlikte sizi takip etmeyen kullanıcıları ınstagram'ın belirledigi sınırlarda ya da kendinizin belirleyeceği miktarda takipten çıkabilirsiniz.


Filtrelemeler Nasıl Kullanılır?
Belirlediğiniz bir hashtag'de ya da konumda paylaşım yapmış olan kişileri filtreden geçirerek gerçek kitlenize ulaşmanız daha kolay olacaktır. Bu filtrelemeleri şu şekilde yapabilirsiniz.
Kullanıcının;
Min. Takipçi Sayısı
Max Takipçi Sayısı
Min. Takip ettiği kişi sayısı
Max. Takip ettiği kişi sayısı
Profil resiminin olup olmaması
Belirlediğiniz hashtagdeki paylaşımların hangi zamanda olması gerektiği (hashtagdeki son 1 hafta içindeki yapılan paylaşımlar dikkate alinsin diyebilirsiniz)
Paylaşım türü (hashtagdeki dikkate alinacak paylaşımlar fotoğraf mı video mu olsun)
Min. beğeni sayısı
Max. beğeni sayısı
Min. yorum sayısı
Max. yorum sayısı
Spam Kullanıcı Filtresi ( bu araç ile spam olan uygunsuz paylaşım yapan kullanıcıları ayırt edebilirsiniz)


Booster Hız Ayarları
Booster'da hesabinizla yapılacak işlemleri belli bir hıza dayalı olarak belirleyebilirsiniz.
Saatte yapılacak beğeni sayısı
Saatte yapılacak takip etme sayısı
Saatte yapılacak unfollow sayısı
yapılacak yorum sayısı
Saatte yapılacak DM gönderme sayısı olarak hız ayarlarını kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.


ÖNERİ
Dilerseniz 3 gün deneme sürümünü kullanarak Booster'ı test edebilir, test ettiyseniz de aşağıdan size uygun olan paketi alıp satışlarınızı artırmaya başlayabilirsiniz. :)


ÖDEME YÖNTEMLERİ;

Shopier üzerinden kartınızla güvenle ödeme yapabilirsiniz.
EnPara
Garanti Bankası

Whatsapp İletişim : +90 546 286 2065
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis
Üst