BT - vBA CMPS Modülü: Yeni üye olanlar [vB4]

Katılım
3 Haz 2010
Mesajlar
1,490
Beğeniler
47
#1
BT - vBadvanced CMPS Module: Yeni üye olan üyeler
BlackThorn Coding...*

Hepimizin bildiği üzere bu modülün orijinal yazarı HASANN'dır. Kendisi bunu 3.7-8.x sürümleri için kodlamıştı. Ben de vB4 bu modülü 4.0.x için tekrardan elden geçirdim ve değiştirdim. Bunun için ilk başta Hasan kardeşimize teşekkür etmeyi unutmayalım arkadaşlar. Bu sürümde tüm hatalar giderilmiş, tüm şablonlar değiştirilmiştir. Aynı şekil de desteği verilmektedir. Nasıl kuracağınızı biliyorsunuzdur ekteki ürünü indirip modül yükle bölümünden yükleyerek aktif hale getirebilir, kullanabilirsiniz. Son olarak ise; sizlere daha sağlıklı ve iyi hizmet verebilmemiz için, lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz.
Saygılarımızla,

vBulletin.org ingilizce açıklama aşağıda:
Destek için ---> BT - vBA CMPS Module: New Members - vBulletin.org Forum

Description:
This will add a CMPS block to your vBadvanced CMPS portal page. It will display the "New Members" based on joindate in your vBulletin forums. Special thanks to Hasann for code permission. Hasann's originally module for vB3.7.x at here. If you use vB3.7.x, then you can go to there or if you use vB4.0.x, then please read this my the main post before download and use. Please do not pm me for support, please do not via e-mail me for support. Please do not request me for module replaces. I'm very busy with my the main vB job, so please be patient when asking support but please do not ask me the same questions all the time.

Features:
-Avatars (new!)
-Username link to profile.
-Member posts count.
-Member count
-Username HTML Markup (fetch_musername)
-Uses exec_switch_bg (Reads $bgclass and returns the alternate table class)
  • Tested on:

INSTALL INSTRUCTIONS:
Go to your Forums -> Admincp -> vBa CMPS / Download -> Upload Module -> Module to Upload -> Select new_members file as .xml or .module format from your pc -> than Submit.

Support:
Please click install, if you like this module.
Best Regards,
 
Katılım
3 Haz 2010
Mesajlar
1,490
Beğeniler
47
#2
Tüm hakları saklıdır ve benden izin talep etmeden sağda solda paylaşmanıza izin vermiyorum.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst