etil alkol rp satın al
chat ege.net

Buff.LY nedir?

Katılım
18 Nis 2008
Mesajlar
773
Beğeniler
39
#1
Buufer.com'un kısaltma servisi olan buff.ly, sosyal medya hesaplarınızı kısa sürede kullanmanızı sağlar. Yani içeriklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşırken bu sistemle, daha az zaman harcarsınız. Şu anda CNN gibi birçok büyük site Buff.LY kullanmaya başladı.

Buff.LY ücretli mi?
1 Kullanıcı hesabı için ücretsiz. Ancak daha fazlası için ücret ödemeniz gerekiyor.

İşiniz için sosyal medya yönetme zamandan tasarruf
Buffer, işletmelerin ve pazarlama ekiplerinin mesajları zamanlamasını, performansı analiz etmesini ve tüm hesaplarını tek bir yerde yönetmesini kolaylaştırır. Tüm sosyal hesaplarınızı tek bir yerde yönetin. Altı farklı ağa gitmek yerine, içeriği planlayın ve tüm sosyal hesaplarınız için Analytics'i tek bir yerde kontrol edin.

Tercih ettiğiniz zamanlar için sosyal medya yayınlarını planlayın
Bir kerede tüm sosyal hesaplarınız için mesaj zamanlama ve yerine koymak gönderme programına göre, otomatik olarak yayınlayacak.
social-media-scheduling buff ly nedir.jpg


Yayınlarınızın nasıl performans gösterdiğini görmek için analizlerinizi gözden geçirin
Analytics'i sosyal medya performansınızı görmek, sonuçlarınızı nasıl geliştireceğinizi anlamak ve yöneticiniz veya müşterileriniz için raporlar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

analitik buff ly nedir.jpg


Birden fazla ekip üyesi ekleyin ve erişim düzeylerini ayarlayın
Tampon hesabınıza en fazla 25 ekip üyesi ekleyebilir ve onlara uygun erişim seviyelerini verebilirsiniz — tam gönderme erişimi veya onayı gereklidir.

social-media-team birden fazla.jpg
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst