chat eczaonline.com

Çek olayı

B

bazobehram

Haziran 02, 2006 09:24 Adana - Turkey Adres Bilgisi gerekiyor; DHL ile temasa geçiniz

Haziran 02, 2006 12:04 Adana - Turkey Gönderi bekletiliyor

ARKADAŞLAR DHL DEN SORGU YAPTIM.. YUKARIDAKİ YAZILAR ÇIKIYOR.. NAPMAM GEREK YAPDIMCI OLURMUSUNUZ..

büyük ihtimal türkiyedeki adresi tam anlaşılmadıgı için türkiyedeki bekletiyor

ZIPPKIN

Müptela
bazobehram' Alıntı:
Haziran 02, 2006 09:24 Adana - Turkey Adres Bilgisi gerekiyor; DHL ile temasa geçiniz

Haziran 02, 2006 12:04 Adana - Turkey Gönderi bekletiliyor

ARKADAŞLAR DHL DEN SORGU YAPTIM.. YUKARIDAKİ YAZILAR ÇIKIYOR.. NAPMAM GEREK YAPDIMCI OLURMUSUNUZ..
çok gereksiz bir thread olmuş, ne yapacağın zaten orada yazıyor
bkz "DHL ile temasa geçiniz"

artı telefon numarasını da zaten bunu sorguladığın siteden rahatlıkla bulabilirsin, bazen insanları anlamakta zorlanıyorum. ( - rep )

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum