chat eczaonline.com yazılım uzmanı

cennetlik.com, ihbartazminati.net, HosBes.net bugün düşen alan adları

daniel1336

Yönetici
Moderatör
Onaylı Üye
Katılım
27 Ağu 2010
Mesajlar
3,106
Beğeniler
100
Konum
Kocaeli
#1
Kinetmatik.net alan adı ile fizik ve bilimsel konular hakkında yeni internet sitesi projeleri geliştirebilirsiniz.

hosbes.net adresi ile arkadaşlık ve sohbet sitesi kurabilirsiniz. Kısa olması sebebiyle (6 karakter) akılda kalıcı ve sizi marka yapabilecek bir alan adı tercihi olacaktır.

Bilgili.net adresi ile soru ve cevap tarzı siteler ile genel kültür konularında içerik üretebileceğiniz veya sözlük sitesi yapabileceğiniz siteler kurabilirsiniz.

ihbarTazminatı.net adresi ile ihbar tazminatının hesaplanması üzerine simülatör site kurabilirsiniz.

kiralicam.net adresi ile kiralık araba, ev ve benzer ilanlar verilebilecek bir platform oluşturabilirsiniz. Bu tarz siteler ile reklam gelirinin dışında komisyon gelirleri ile kazancınızı arttırabilirsiniz.

adresci.com adresi uzantısı .com olması ile değerini arttıran bir alan adıdır ve domain satış veya adres tarifleri sitesi yapmanız için kısa ve marka olmaya aday bir kelimedir.

internetsizKuran.com adresi ile Kuran-ı Kerim indirilebilecek ve bilgisayarlarda internetsiz olarak okunabilecek bir programın bayiliğini alabilir ve internet sitenizden satış veya indirme başına kazanç elde edebilirsiniz.

CelikProjeCizimi.com adresi ile çelik konstrüksiyon firmalarında oldukça yaygın kullanılan Tekla XSteel veya Autocad benzeri programlarda yapacağınız mühendislik hizmetlerinizi pazarlayabileceğiniz bir internet sitesi kurabilirsiniz.

YeniDoganBakimi.com google adsense sitesinden en çok reklam kazandıran siteler hastane reklamları sebebiyle sağlık siteleridir. Yeni doğmuş bebeklerin bakımı ile ilgili bu domain ile bir site oluşturabilir ve bu alanda bir ilk olarak yenilikçi fikir ile başarılı olabilirsiniz.

dizifilmindir.net adresi ile dosya indirilebilecek bir platform oluşturabilirsiniz. Son derece akılda kalıcı keyword bir domaindir. Lütfen domainleri almadan önce adsense ve google arama motoru gibi yerlerden ban kontrollerini gerçekleştiriniz.

hdkoredizileri.com hatırı sayılı bir hayran kitlesine sahip olan kore dizileri ile ilgili keyword ve .com uzantılı alan adınız ile başarılı bir proje üretebilirsiniz.

Bugün Düşen 3 Hane Domainler
Bugün Düşen 4 Harf Domainler

Bugün düşecek tüm TDK anlamlı ve bonus olarak seçtiğimiz domainleri listemizden inceleyebilirsiniz.
TDK ANLAMLI ALAN ADLARI
kinematik .net 9
hosbes .net 6
yakacak .com 7
okyanus .cc 7
calinti .net 7
bilgili .net 7
arikusu .com 7
dublajci .com 8
cennetlik .com 9
asfaltlama .com 10
ihbartazminati .net 14

BONUS ALAN ADLARI
kiralicam .net 9
adresci .com 7
internetsizkuran .com 16
celikprojecizimi .com 16
yenidoganbakimi .com 15
dizifilmindir .net 13
hdkoredizileri .com 14


Kaynak:
Düşen Domainler
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet
Üst